AMATÖR FUTBOL
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ

ŞAR LOKANTASI

 
FUTBOL SAHALARINDAN
İŞ HAYATINA
 
ŞAR LOKANTASI
HİZMETİNİZDE
TEPECİK SEÇMELERİ SONUÇLANDI

TEPECİK SEÇMELERİ SONUÇLANDI

Tarih 24 Haziran 2013, 15:52 Editör İskender Kordu

Tepeciksporda altyapı seçmeleri sonuçlandı.

TEPECİK SEÇMELERİ SONUÇLANDI

 

Tepecikspor’da altyapı seçmeleri sonuçlandı. Uzun süreden beri devam eden seçmeler sonucunda teknik heyetin  raporları doğrultusunda 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 ve 2002 yaş gruplarında altyapıda oynamaya hak kazanan sporcuların isimleri açıklandı.

 

 Buna göre 1995 yaş gruplarındaki seçmelerin sonuçları: Alihan Çelik, Ayhan Gençtürk, Hasan Can Mengen, Burak Karakuş, Burak Bilgiç, Muhammet Bilgiç, Mikail Yazıt, Hüseyin Musa, Mümin Yılmaz, Engin Çapkın, Yakup Akbaş, Sefa Polat, Gökhan Karakoyunlu, Gürkan İnceoğlu,

 1996 yaş gruplarında yapılan seçmelerin sonuçları: Onur Üstüngül, Mahmut Durgun, Ömer Erhan Ergincan, Alihan  Sütçü, Burak Gül, Süleyman Acar, Birkan Durmuş, Muhammet Can Gündoğdu, Hakan İnsel, Zekeriya Tuncil, Nurullah Tanrıverdi, Mutlu Dağsever, Azat Aydın, Burak Gül, Emir Demircan.

1997 yaş gruplarında yapılan seçmelerin sonuçları: Abdullah Kol, Ahmet Uluğ, Alihan Kaya, Baran Bulut, Barış Doğan, Berke Güneş, Burhan Doğan, Davut Gündoğdu, Emre Dibekli, Enis Musullu, Eyüp Genç, Ferdi Yıldız, Gökhan Dikli, Hakan Doğan Kol, Kenan Yiğit, Keramettin  Ballı, Kubilay Kavzan, Mehmet Girişit, Muttalip Aklın, Resul Altunbaş, Seyit Ferdi Uluğ, Sinan Biter, Vedat  Duymaz, Veysi Çarıklı, Yılmaz Akturan, Yunus Emre Akgül, Yusuf Mermer.

1998 yaş  gruplarında yapılan seçmelerin sonuçları:  Barış Varol, Batuhan Aksoy, Batuhan Söylemez, Can Dicle Dağ, Emrah Şahin, Eren İlgün, Fırat Aslan, Fırat Kılıç, Fırat Sağdıkoğlu, Furkan Budak, İsmail Kabasakal, Malik Cem Şaş, Kemal Durgun, Ömer Arpacıoğlu, Ömer Faruk CAN, Ömer Faruk Komşuoğlu, Ömer Yaşar, Ramazan Şimşek, Salih Dağlar, Selçuk Yazar, Sevgin Saygın, Seyfullah Kurnaz, Sezer Ay, Şiar Baysan, Volkan Kaya.

1999 yaş gruplarında yapılan seçmelerin sonuçları: Erbay Yiğitcan, Tayyip Erdoğan Çakır, Kürşat Baltacı, Şenol Karaburuk, Abbas Östürk, Berkan Gökdemir, Yusuf Alpaslan, Ali Osman Gözlemeci, Eren Kamer, İsa Boyacı, Dursun Çabukol, Aydın Berk Demirtaş, Hazar Alim Ercan, Ramazan Satır, Akif Açıkgöz, Akif Can Kaya, Samet Dünar, Kadir Polat, Furkan Ürü, Yunus Emre Sürmeli, Ramazan Aktacı,

2000 yaş gruplarında yapılan seçmelerin sonuçları: Boran Şimşek, Serkan Patan, Berkay Okuyucu, Berk Ar, Ahmet Çakır, Yasin Sevinir, Oğuzhan Şahin, Burak Demir, Yavuz Selim, Burak Aslan, Fatih İnan, Mazlum Yıldırım, Cengiz Dündar, Berkay Olgun.

2001 yaş gruplarında yapılan seçmelerin sonuçları: Enes Yeşilyurt, Anılcan Akkaya, Kutluhan Çağlar, Enes Çulluk, Ünsal Çiftçi, Mert Yağız Aykın, Barış Ordu, Bedirhan Erun, Sercan Samet Akın, Mustafa Kendir, Servet Öztürk, Ferdi Can Taşkın, Emre Candan.

2002 yaş gruplarında yapılan seçmelerin sonuçları: İsmail Uzun, Enes Budak, Utku Dönmez, Serhat Özer, Cumali Öklü, Selim Kaçar, Mümin Ersöz Günay.

Bu haber 1071 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

HAZIRLIK MAÇI PROGRAMI

HAZIRLIK MAÇI PROGRAMI Hazırlık maçları sürüyor

HAZIRLIK MAÇI SONUÇLARI

HAZIRLIK MAÇI SONUÇLARI Hazırlık maçlarında alınan sonuçlar

GÖKHAN BİLGİSAYAR

GÖKHANBİLGİSAYAR

(0212) 620 39 12
ASUS S200E-CT159H ULV847 4G 500G 11.6 W8
  • Web Tasarımı
  • Güvenlik Kamera
  • Bilgisayar Satışı
  • Dizüstü Bakımı
  • Teknik Servis

KERVANCI İŞKEMBE

KERVANCI

İŞKEMBE

IŞIKYILDIZ Aydınlatma

+90 (212) 255 43 27
+90 (212) 253 92 09
+90 (212) 235 68 58
 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi