İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 17 LİGİ SALI SONUÇLARI

U 17 LİGİ SALI SONUÇLARI

Tarih 08 Ekim 2014, 09:02 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 17 LİGİ

2.GRUP

Ömerli Köyü – Esenyurt: 0-3

İzzettin - Beylikdüzü Gelişim: 4-3

Esenyurt Acar - Fener Beylikdüzü: 0-1

5.GRUP

Halkalı - Simurg Spor: 1-3

7.GRUP

Kosova Güçspor – Özalibeyköy: 1-5

9.GRUP

İstanbul Gençlergücü - Halkalı Taştepe: 0-5

11.GRUP

Gaziosmanpaşa Barbaros – Yeşilesenyurt: 1-4

Göktürkspor - İstanbul Bafra: 0-3

13.GRUP

Fenergücü – Yıldız: 3-0

Altınyıldız – Kocasinan: 1-0

Fişekspor – Tunaspor: 0-6

15.GRUP

R.Kavağı – Taksim: 0-3

Örnektepe - Öz Trabzonlular: 7-4

17.GRUP

Bağcılar İ.Y.Cemspor - Bakırköy Gençlik: 3-1

Mahmutbey - Hasip Dinçsoy İöo: 0-3

Sarıyer Maden – Yeniköy: 1-2

İkitelli - Bahçelievler Gümüşhane: 4-1

İstanbul Demir – Boğaziçi: 4-4

19.GRUP

İncirlispor - Gültepe Özgençlik: 0-3

21.GRUP

Cevatpaşa - İstanbul Esenler Tokat: 1-3

İstanbul Trabzon – Etilerspor: 11-0

23.GRUP

Öz Y.Selim – Telsiz: 6-1

25.GRUP

Söğütlüçeşme Birlik – Feriköy: 1-5

Beşyüzevler – Muratpaşa: 3-2

27.GRUP

Arnavutköy Bld. - Cfs Bağcılar: 0-1’ken 75. dakikada yarıda kaldı.

Nişanca Kalespor - Pazariçi Köprülü: 4-0

29.GRUP

Ataşehir Çamoluk – Gülsuyu: 0-3

Başıbüyükspor - Fikirtepe Dumlupınar: 2-2

Selimiye - Fetih Kelkit: 2-0

Kirazlıtepe – Alemdağ: 0-2

31.GRUP

Artukbey İ.Ö – Gümüşsuyu: 1-3

Taçspor – Orhanlıspor: 2-1

Küçükyalı Yelken – Çengelköy: 2-2

Yoncaspor – Şile: 3-4

33.GRUP

Bayrampaşa Teknik – Kocamustafapaşa: 3-3

Kayışdağı – Taşdelen: 4-0

Kartal Çavuşoğlu - Beykoz Çavuşbaşı: 2-1

Bağlarbaşı – Karabekirspor: 3-0

Aydınlıspor - Ataşehir Doğuş: 3-4  

35.GRUP

Anadolu Kartalları – Çakmakspor: 3-7

Örnekspor - Sultanbeyli Bld.: 0-6

Fk 1864 - Sancaktepe Zigana: 3-2  

Beykoz 1908 – Yakacık: 2-0   

37.GRUP

Çamlıcaspor - Balkan Yeşilbağlar: 5-3

Maltepe Belediye - 1905 Maltepe Gençlik: 1-6

İdealtepespor – Modafen: 1-3

39.GRUP

Marmara Karayolları – Dolayoba: 3-3

Bostancı - İstanbul Kartal Bld: 1-4

Kemahspor - 1923 Esenkent: 4-2      

Bu haber 2243 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 17 LİGİ

U 17 LİGİ 4 MARTTA

U 17 LİGİ 4 MARTTA U 17 Liginin başlama tarihi de belirlendi.

BAŞIN SAĞOLSUN B.ÇEKMECE

BAŞIN SAĞOLSUN B.ÇEKMECE B.Çekmece Belediyesporun U 17 yaş grubunda forma giyen Ediz Erşahan geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat etti.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi