İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 17 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

U 17 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

Tarih 11 Ekim 2014, 22:25 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 17 LİGİ

2.GRUP

Fener Beylikdüzü – İzzettin: 1-1

Beylikdüzü Gelişim - Beylikdüzü Kartalgücü: 5-2

Esenyurt Acar - Ömerli Köyü: 2-1

7.GRUP

Özalibeyköy – Damlaspor: 0-4’ken

 76. dakikada çıkan olaylar nedeniyle tatil edildi.

Çağrım Marmara 1907 - Hasip Dinçsoy İöo: 1-5

9.GRUP

Halkalı Taştepe - Mecidiyeköy Tayfun: 5-0

Küçükköy - İstanbul Gençlergücü: 4-0

11.GRUP

İfa – Göktürkspor: 8-0

13.GRUP

Yıldız – Fişekspor: 0-1

Fenergücü - İst.Gençlerbirliği: 0-1

15.GRUP

Merter – Güneşli: 0-2

R.Kavağı – Piyalepaşa: 2-1

Öz Trabzonlular - Seyrantepe Yeşilce: 2-5

17.GRUP

Boğaziçi - Bakırköy Gençlik: 3-5

İkitelli - Bağcılar İ.Y.Cemspor: 3-1

Bahçelievler Gümüşhane - Sarıyer Maden: 0-2

Yeniköy - İstanbul Demir: 5-0

19.GRUP

Özgenspor - Yahya Kemal: 2-5

21.GRUP

Avcılar Gümüşpala – Cevatpaşa: 2-1

Etilerspor – Vefaspor: 0-5

İstanbul Esenler Tokat - İstanbul Trabzon: 1-1

23.GRUP

Küçükçekmece İ.Y. - Bayrampaşa Teknik: 1-4

Kocamustafapaşa - Öz Y.Selim: 1-2

25.GRUP

Irmakspor – Beşyüzevler: 0-8

27.GRUP

Nişanca Kalespor - Arnavutköy Bld.: 0-2

Pazariçi Köprülü - Öz Yarımburgaz: 3-4

Eroğlu - Cfs Bağcılar: 2-0

29.GRUP

Fetih Kelkit – Başıbüyükspor: 2-4

Selimiye - Ataşehir Çamoluk: 4-0

Fikirtepe Dumlupınar – Kirazlıtepe: 4-0

Alemdağ – Gülsuyu: 1-2

31.GRUP

Orhanlıspor - Küçükyalı Yelken: 1-0

Şile – Gümüşsuyu: 1-7

Çengelköy – Yoncaspor: 6-0

Taçspor - Artukbey İ.Ö: 2-0

33.GRUP

Karabekirspor – Kayışdağı: 2-2

Bağlarbaşı – Aydınlıspor: 12-1

Beykoz Çavuşbaşı - Ataşehir Doğuş: 3-1

Taşdelen - Kartal Çavuşoğlu: 2-2

34.GRUP

İstanbul Altınordu - Haydarpaşa Demir: 10-1

35.GRUP

Yakacık - Sancaktepe Zigana: 2-1

Sultanbeyli Bld. - Anadolu Kartalları: 9-0

Örnekspor - Fk 1864: 0-1

Çakmakspor - Beykoz 1908: 2-0

37.GRUP

Yamanspor – İdealtepespor: 2-4

1905 Maltepe Gençlik – Çamlıcaspor: 1-2

Modafen - Maltepe Belediye: 5-0

39.GRUP

1923 Esenkent – Bostancı: 1-5

Pendik Esenyalı - Marmara Karayolları: 2-1

Dolayoba – Kemahspor: 9-0    

Bu haber 2335 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 17 LİGİ

U 17 LİGİ 4 MARTTA

U 17 LİGİ 4 MARTTA U 17 Liginin başlama tarihi de belirlendi.

BAŞIN SAĞOLSUN B.ÇEKMECE

BAŞIN SAĞOLSUN B.ÇEKMECE B.Çekmece Belediyesporun U 17 yaş grubunda forma giyen Ediz Erşahan geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat etti.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi