İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 17 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

U 17 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

Tarih 01 Kasım 2014, 22:31 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 17 LİGİ

1.GRUP

İstanbul Beylikdüzü - Merkez Kayaşehir: 8-0

Gazitepe - Büyük Çavuşlu: 6-2

İstanbul Kayaşehir – Güzelce: 3-4

Esenkent Gençlik - Esenyurt Örnek İ.Y.: 2-3

3.GRUP

Büyükçekmece Bld. - Silivri Alibey: 2-0

B.Ç.M.Sinan - Beylikdüzü 2011: 1-0

Sayalar Spor – Gürpınar: 1-8

Esenyurt Gümüşhane – Hadımköy: 2-0

4.GRUP

Haznedar – Güzelhisar: 7-0

6.GRUP

Avcılar Bld. – Bakırköy: 6-0

Kocasinan Site – Şehzadebaşı: 6-0  

8.GRUP

Fatih Hilal – Rami: 1-3

Çapa - Sultan Murat: 0-7  

Gedikpaşa – Yeşilılgaz: 0-1

10.GRUP

İstanbulspor Kulübü – Merkezefendi: 1-3

Güngörenspor – Beştelsiz: 6-2

12.GRUP

Ateştuğla Spor - Bahçeşehir Gençlik: 2-0

14.GRUP

İstanbul Bulancak - Yeni Özkartal: 5-2

16.GRUP

Zeytinburnu Yeşiltepe - Z.Yıldız: 4-3

18.GRUP

1907 A.Ç.Çeşme – Sütlüce: 0-1

Bağcılar Eğitim - İstanbul Sivas: 11-0

Halilrıfatpaşa - Çankırı Maruf Spor: 3-0  

20.GRUP

Zeytinburnu - K.Ç.Yeşilova Esnaf: 5-4

22.GRUP

Kanarya – Mahmutşevketpaşa: 0-1

Gençosman - Kağıthane Çağlayan: 0-1  

24.GRUP

Bağcılar Asil Kartal – Esenler: 0-5  

Halkalı Çamlıkaltı – Thy: 0-3  

26.GRUP

Yeşilpınar - İst.Bayburt: 3-3

Atışalanı - Bağcılar G.Gücü: 5-1

Üçyüzlü – Alemdar: 3-1

Kartaltepe - Tepebağ Kültür: 0-4

30.GRUP

Çubuklu – Sarıgazi: 3-1

Soğuksuspor - Kartal Yuvası: 0-2

Üsküdar Salacak – Sitespor: 1-4

Haydarpaşa – Kozyatağı: 4-2

32.GRUP

Pendik Doğan – Dudullu: 1-3  

Paşabahçe – Ferahspor: 5-1

Kaynarca – Esenkent: 6-1

34.GRUP

Ortaçeşme – Sapanbağları: 2-1

İstanbul Altınordu - Tunusbağı U-17

Üsküdar İcadiye – Libade: 2-7

36.GRUP

1453 Maltepe Gençlik – Kurtköyspor: 2-10

Girne Gençlik - Gülensu Spor: 5-2

Acıbadem Üsküdar - Valide Tayfun: 1-1

Çekmeköyspor – Özataşehir: 2-0   

38.GRUP

Kavacık – Sancaktepe: 0-5

K.Cevizli G.Gücü - Örnek Gençlik: 2-0

İçerenköy İ.Y. – Rüzgarlıbahçe: 9-0

K.Bulvarspor – Sultanbeyli: 1-3    

40.GRUP

İstanbul Güngören – Silivrispor: 2-1

A.Üsküdar 1908 – Ümraniye: 2-3

Gaziosmanpaşa - Tepecikspor A.Ş.: 2-2

Bu haber 2554 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 17 LİGİ

U 17 LİGİ 4 MARTTA

U 17 LİGİ 4 MARTTA U 17 Liginin başlama tarihi de belirlendi.

BAŞIN SAĞOLSUN B.ÇEKMECE

BAŞIN SAĞOLSUN B.ÇEKMECE B.Çekmece Belediyesporun U 17 yaş grubunda forma giyen Ediz Erşahan geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat etti.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi