İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 17 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

U 17 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

Tarih 16 Kasım 2014, 10:48 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 17 LİGİ

1.GRUP

İstanbul Kayaşehir - Esenyurt Örnek İ.Y.: 2-5

Gazitepe - Merkez Kayaşehir: 2-1

Esenkent Gençlik - İstanbul Beylikdüzü: 0-2

Başakşehir - Büyük Çavuşlu: 7-1

3.GRUP

B.Ç.M.Sinan - Sayalar Spor: 1-0

Gürpınar - Büyükçekmece Bld.: 1-2

Silivri Alibey – Hadımköy: 10-2

4.GRUP

Olimpiyat - S.Kartal: 0-4

6.GRUP

Göktürk Sarayspor - Kocasinan Site: 1-4

8.GRUP

Çeliktepe Ümit – Gedikpaşa: 0-1

10.GRUP

Altınova - Esenler Turgutreis: 11-2

Bahçelievler Olimpik – Beştelsiz: 5-0

12.GRUP

Altıntepsi Makel - Hür.Eğitim: 3-0

Hamidiyespor – Kuştepe: 1-7

Şirinevler - Ateştuğla Spor: 4-2

14.GRUP

Yeni Özkartal - Abidei Hürriyet: 2-3  

16.GRUP

Bakırköy - Zeytinburnu Yeşiltepe: 2-2

Terazidere - Avcılar Bld.: 0-7

Küçükçekmece – Yeşilköy: 6-1

Z.Yıldız - Gazi Mahallesi: 0-5

20.GRUP

Osmaniye İstiklal - İstanbul Sinop: 0-8

22.GRUP

Kanarya – Güneştepe: 1-1

24.GRUP

Bağcılar - Sanayi Mahallesi: 5-1

Thy – Cevizlispor: 5-2

26.GRUP

Tepebağ Kültür – Üçyüzlü: 12-0

Kartaltepe – Yeşilpınar: 0-2

Bağcılar G.Gücü – Alemdar: 0-7

28.GRUP

Bezirganbahçe – Karadeniz: 1-2

Bayrampaşa Demir - Sarıyer F.S.M.: 2-1

30.GRUP

Soğuksuspor - Üsküdar Salacak: 2-1

Kartal Yuvası – Çubuklu: 1-4

Sitespor – Haydarpaşa: 2-1

Kozyatağı – Sarıgazi: 2-1

32.GRUP

Şile Yıldız - Pendik Doğan: 2-1

Ferahspor – Esenkent: 4-2

Dudullu – Paşabahçe: 1-5

34.GRUP

Libade - İstanbul Altınordu: 2-2

Üsküdar İcadiye - Haydarpaşa Demir: 3-0 (H)

36.GRUP

Valide Tayfun - 1453 Maltepe Gençlik: 2-3

Gülensu Spor – Kurtköyspor: 0-6

Özataşehir - Girne Gençlik: 2-0

Acıbadem Üsküdar – Çekmeköyspor: 0-1 

38.GRUP

Kavacık - K.Cevizli G.Gücü: 0-2

Örnek Gençlik - İçerenköy İ.Y.: 0-2

Sancaktepe - K.Bulvarspor: 2-1

40.GRUP

Silivrispor - Halide Edip Adıvar: 14-1

Tuzlaspor – Ümraniye: 1-1

A.Üsküdar 1908 - Tepecikspor A.Ş.: 0-1

Bu haber 2577 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 17 LİGİ

U 17 LİGİ 4 MARTTA

U 17 LİGİ 4 MARTTA U 17 Liginin başlama tarihi de belirlendi.

BAŞIN SAĞOLSUN B.ÇEKMECE

BAŞIN SAĞOLSUN B.ÇEKMECE B.Çekmece Belediyesporun U 17 yaş grubunda forma giyen Ediz Erşahan geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat etti.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi