İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 11 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

U 11 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

Tarih 22 Kasım 2014, 23:09 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 11 LİGİ

3.GRUP

Sultangücü – Beşyüzevler: 3-0

Sultangazi - Zara Ekinli: 3-2

7.GRUP

Gerçek Kuzey – Dikilitaş: 2-6

Levent - Ulusspor Orhan Saka: 0-5

Sarıyer F.S.M. – Simurg: 6-2

9.GRUP

Kağıthane Çağlayan – Kağıthane: 2-7

Çatalzeytin Zümrüt – Kağıthane: 6-0

İstanbul Gümüşhane - Hür.Eğitim: 1-3

Hür.Gücü - İst.Bayburt: 2-5

11.GRUP

Altıntepsi Makel – Altınaslar: 0-3

18.GRUP

Zabıta Spor - Fatih Yayla: 1-4

Güneştepe – Güngörenspor: 3-2

19.GRUP

Beykoz 1908 – Paşabahçe: 5-4

Çiğdemspor – Ortaçeşme: 1-1

Ted İstanbul Koleji – Kavacık: 2-7

20.GRUP

Çekmeköyspor – Yamanspor: 3-9

Taşdelen - Karabekirspor Orhan Saka: 3-8

Libade – Çakmakspor: 1-5

İstanbul Kartalları - Örnek Gençlik: 3-8

21.GRUP

Sultanbeyli Bld. - Dnz. İşletmeleri: 4-4

Çamlıcaspor - Sancaktepe Zigana: 2-1

Onayspor – Bostancı: 3-3

22.GRUP

Kartal Yuvası - Pendik Esenyalı: 3-2

Pendik Velibaba - Pendik Doğan: 4-2

Artukbey İ.Ö - Kbs Kurtköy: 1-1

Kurtköyspor – Aydınlıspor: 5-3

23.GRUP

Gülensu Spor – Başıbüyükspor: 2-4

Esenkent - 1905 Maltepe Gençlik: 1-6

Maltepe Zümrütevler – Gülsuyu: 0-3

24.GRUP

Beşiktaş A.Ş. – Kasımpaşa: 6-0

Pendikspor - İstanbul Başakşehir: 2-4

Fenerbahçe A.Ş. - Galatasaray A.Ş.: 0-1

Bu haber 2276 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 11 LİGİ

YÖNETİMDEN U 11E ÇIKARMA

YÖNETİMDEN U 11E ÇIKARMA U 11 Gelişim Ligi hazırlıklarını sürdüren Güzelcesporun son çalışmasına yönetim kurulu çıkarma yaptı.

S.ORTAKÖYDE U 11LER HAZIR KITA

S.ORTAKÖYDE U 11LER HAZIR KITA Silivrinin amatör ekiplerinden Silivri Ortaköysporun U 11leri yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlanıyorlar.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi