İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


TRABZON ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

TRABZON ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

Tarih 11 Nisan 2017, 20:53 Editör İskender Kordu

U 16 Liginde grubunu şampiyon bitiren İstanbul Trabzonsporlu futbolculara yönetimden ziyafet geldi. K.Çekmece Belediyesi Soğuksu Sosyal Tesislerinde verilen yemeğe katılım büyük oldu.

TRABZON ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

 

U 16 Liginde grubunu şampiyon bitiren İstanbul Trabzonsporlu futbolculara yönetimden ziyafet geldi. K.Çekmece Belediyesi Soğuksu Sosyal Tesisleri’nde verilen yemeğe katılım büyük oldu.

 

K.Çekmece AK Parti ilçe Başkanı Av. Mustafa Korkut, yardımcısı Mehmet Tutal, Küçükçekmece Belediye eski Başkan Vekili Enver Şengül,İstanbul Trabzonspor Kulübü ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği yönetim kurulu, futbolcular, teknik heyet ve İstanbul Trabzonspor yöneticiler Şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi.

Yemekte bir konuşma yapan Küçükçekmece Belediye eski Başkan Vekili Enver Şengül, sporda başarılı olmanın tek başına yeterli olmadığını vurgulayarak, “Gençler bizim için çok önemli. Çünkü yarınımızın teminatı, ülkemizi geleceğe taşıyacak ve aynı zamanda sporcu kişiliğinizle bayrağı bizden alacak olan sizlersiniz. Sportif başarılar önemli olmakla beraber tek başına yeterli değildir. Önemli olan hem ruhen, hem de bedenen sağlıklı bir nesil ve gençlik yetiştirmektir. Asıl önemli olan eğitim hayatınızda ve sportif faaliyetlerde öğrendiklerinizi hayatta uygulayabilecek bir konuma gelmenizdir. Ben sizi yetiştiren hocalarınıza ve özellikle sizleri destekleyen ailelerinize ayrıca teşekkür ediyor, spor hayatınızda size başarılar diliyorum” dedi.

İstanbul Trabzonspor Kulüp Başkanı Seymen Gençtürk ise eğitimin temel öncelikleri olduğunu vurgulayarak “İstanbul Trabzonspor olarak bir spor kulübü kurmasındaki temel amaç, gençlerimize kendi imkânlarımızla bir kapı açabilir miyiz, onlara bir sosyal ortam oluşturabilir miyiz, onları bir araya getirebilir miyiz, onları çevredeki kötü alışkanlıklardan uzaklaştıra bilir miyiz anlayışıyla; memleketinin geleceğini düşünen, memleketine ve ülkesine faydalı işler yapan bireyler yetiştiren, vatanperver, değerler eğitimi almış değerlerimizi, kültürümüzü ve ahlakımızı bilen bir nesil yetiştirmektir. Önemli olan ahlaklı, güzelce mücadele eden, hak ve hukuk bilen bir spor mücadelesidir. Şampiyonluk yemeğine katılarak bizleri onurlandıran ve her zaman maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen aynı zamanda Trabzonspor taraftarı olan Küçükçekmece AK Parti ilçe Başkanı Sayın Av. Mustafa Korkut ve önceki dönem Küçükçekmece Belediye Başkanlığı vekilliğini yapan Sayın Enver Şengül'e bu güzel günde yanımızda olan tüm Spor adamlarımıza ve Spor Kulübü Başkanlarımıza teşekkür ederim .” ifadelerine yer verdi

Küçükçekmece AK Parti ilçe Başkanı Av. Mustafa Korkut ve Önceki dönem Küçükçekmece Belediye Başkanlığı vekilliğini yapan Sayın Enver Şengül'e İstanbul Trabzonspor Kulüp adına Başkanı Seymen Gençtürk tarafından plaket takdim edildi.

Haber: YILMAZ AKTEPE

Bu haber 621 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 16 LİGİ

U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TOPLU SONUÇLAR

U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TOPLU SONUÇLAR Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

SADDAMIN ASKERLERİ 10 KİŞİYLE: 3-1

SADDAMIN ASKERLERİ 10 KİŞİYLE: 3-1 U 16 Türkiye Birinciliği İstanbul Grup Merkezinde oynanan maçta Gürpınarspor, Selimiyesporu uzun süre 10 kişi oynad...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi