İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


DUMAN DÖNEMİ KAPANDI

DUMAN DÖNEMİ KAPANDI

Tarih 12 Nisan 2017, 14:43 Editör İskender Kordu

Amatör 1.Küme ekiplerinden Denizköşklersporda yönetimin, teknik direktör Abbas Dumanla sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği belirtildi.

DUMAN DÖNEMİ KAPANDI

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Denizköşklerspor’da yönetimin, teknik direktör Abbas Duman’la sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği belirtildi.

 

Yönetimin tecrübeli çalıştırıcıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığı, görüşme sonrasında da Duman’a bugüne kadar kulübe verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür edilerek yolların ayrıldığı belirtildi. Denizköşklerspor’la iki sezondur Süper Amatör Kümenin direğinden dönen Duman’ın sözleşmesinin feshedilmesiyle birlikte yönetimin de önümüzdeki sezon takımın başına getireceği isimle dirsek temasına geçtiği, yönetimin konuyla ilgili olarak önemli bir aşama kaydettiği, imza konusunda da son aşamaya kadar gelindiği ifade edildi. Kulüp Başkanı Münir Sivrikaya imza için gün saydığı, Sivrikaya’nın yeni sezonda göreve devam edip etmeyeceği konusundaki son kararını verdikten sonra imza için son noktayı koyacağı bildirildi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 473 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

DOĞA HOSPİTALDE İÇ TRANSFER BİTTİ

DOĞA HOSPİTALDE İÇ TRANSFER BİTTİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Doğa Hospital Yeşilkentsporda iç transfer tamamlandı.

DOĞA HOSPİTALDEN 3 BOMBA

DOĞA HOSPİTALDEN 3 BOMBA Yeni sezonda Amatör 1.Kümede mücadele edecek olan Doğa Hospital Yeşilkentspor dış transferde üç bomba birden patlat...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi