AMATÖR FUTBOL

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


YAZIKLAR OLSUN

YAZIKLAR OLSUN

Tarih 05 Haziran 2017, 18:27 Editör İskender Kordu

İstanbul Futbol eski İl Başkanı Yemen Ekşioğlu İASKF Genel kurulunda kendisini suçlayıcı ifadeler kullanan Yetkin Karakaş için sert ifadeler kullandı.

“YAZIKLAR OLSUN!”

 

İstanbul Futbol eski İl Başkanı Yemen Ekşioğlu İASKF Genel kurulunda kendisini suçlayıcı ifadeler kullanan Yetkin Karakaş için sert ifadeler kullandı.

 

Karakaş’ın açıklama yaptığı sırada kendini zor tutan Ekşioğlu, daha sonra divan başkanı Seyit Ateş’ten cevap hakkını kullanmak için kürsüye geldi. Ateş de Karakaş’ın açıklamalarından doğan cevap hakkını kullanmak için Ekşioğlu’nu mikrofona davet etti. Ekşioğlu, Karakaş’ı kendisinin yetiştirdiğini, ancak son sözlerinden sonra büyük bir üzüntü duyduğunu söyledi. Ekşioğlu “Eskilerin söylediği çok güzel bir söz var: Yolda bulduğunu yola çıktıklarınla değiştirmeyeceksin. Ben bu konuda çok büyük bir hata yaptım. Yetkin kardeşim yazıklar olsun. Çok ayıp ettin. 1979 yılında bu işlerin  içine giren biri olarak şu anda salonda bulunan Kemal Bektaş dışında hiçbiriniz yoktunuz. Mehmet Baykan’a da kimse laf söyleyemez. Mehmet Baykan amatörler için Tanrı’nın bir lütfudur. Mehmet Baykan kardeşim olduğu için de gurur duyuyorum.” dedi.

 Ekşioğlu, Karakaş’ın parmaklarıyla ilgili yaptığı yorum için de ellerini havaya kaldırarak “Bak tırnaklarım yerinde.” ifadesini kullandı.  

Bu haber 544 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ TAHSİN GÖÇ

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ TAHSİN GÖÇ Başakşehir İkitellispor Kulüp Başkanı Tahsin Göç bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin ve spor camiasının Ramaz...

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ ERCAN YERDAK

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ ERCAN YERDAK Teknik Direktör Ercan Yerdak bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin ve spor camiasının Ramazan Bayramını kutladı


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi