İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


Y.ESNAF TESİSLERİ İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Y.ESNAF TESİSLERİ İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Tarih 15 Haziran 2017, 16:42 Editör İskender Kordu

Yeşilova Esnaf Spor Kompleksinin yapımı sürerken tarafların haklarını düzenleyen protokol bugün K.Çekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaşın yer aldığı bir törenle imzalandı.

Y.ESNAF TESİSLERİ İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

 

Yeşilova Esnaf Spor Kompleksinin yapımı sürerken tarafların haklarını düzenleyen protokol bugün K.Çekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş’ın yer aldığı bir törenle imzalandı.

 

 Yapılan protokol gereği Yeşilova Esnafspor kulübü tesis üzerinde önemli haklara sahip oldu. Protokolde taraflar K.Çekmece Belediyesi ve Yeşilova Esnafspor kulübü olarak birlikte anılırken birlikte kullanılacak ortak alanlar ile spor kulübünün kullanım hakkına sahip olduğu alanlar da madde madde düzenlendi.

 Buna göre kulübün kullanım hakkına sahip olduğu alanlar şöyle: Hakem, antrenör ve soyunma odası alanı dışında kalan fitness salonu tarafı, lokal, mutfak ve müdür odaları,  çok amaçlı salon, kulis, antrenman sahası, lokal, soyunma giyinme odaları, misafir odaları. Araziye ait geçmiş ecri-misil borçları ile ileride çıkabilecek ecri- misil veya intifa hakkı borçlarını (Milli Emlak Müdürlüğü’ne) kulüp karşılayacak.

Protokolde K.Çekmece Belediyesi’nin mükellefiyetleri ise şu şekilde yer aldı: Bina yapımı tamamlanıncaya kadar kulüp hayatını idame ettirebilmesi için, normal futbol sahasında ağ ile bölünmek kaydıyla antrenman yeri hazırlanması, mevcut bulunan hakem odalarının yönetim odası olarak kullanılması, sportif malzemelerin bakımı için konteyner depo, sporcuların soyunması için yer yapılacaktır. K.Çekmece Belediye Başkanlığı inşaat işini yaparken Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Genel Şartnamesi, Özel Teknik Şartnameleri, kontrol yönetmeliklerine, sığınak yönetmeliğine, binaların yangından korunması hakkında yönetmeliğe, binaların enerji performansı yönetmeliğine, deprem bölgelerinde yapılacak binalar hakkında yönetmeliğe, engellilerle ilgili standartlara, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yürürlükteki diğer mevzuatına uygun olarak inşaat yapmak zorundadır. İşin yerine getirilmesinden kaynaklanan her türlü sorumluluk K.Çekmece Belediye Başkanlığı’na aittir.”  

Bu haber 353 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ H.İBRAHİM TÜRKGENÇ

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ H.İBRAHİM TÜRKGENÇ Prenses Bijuteri Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Türkgenç bir mesaj yayınlayarak Atatürkü Anma, Gençlik ve Spo...

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ MUAMMER AYDINOĞLU

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ MUAMMER AYDINOĞLU Soğuksuspor Kulüp Başkanı Muarrem Aydınoğlu bir mesaj yayınlayarak Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 99. yı...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi