İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


AVCILARIN İSTİFASI KABUL EDİLMEDİ

AVCILARIN İSTİFASI KABUL EDİLMEDİ

Tarih 18 Haziran 2017, 00:22 Editör İskender Kordu

Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği dün akşam yaptığı toplantıda Avcılar Belediyesporun istifasını kabul etmedi.

AVCILAR’IN İSTİFASI KABUL EDİLMEDİ

 

Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği dün akşam yaptığı toplantıda Avcılar Belediyespor’un istifasını kabul etmedi.

 

 Sarı Siyahlıların dün derneğe ulaşan istifası yönetim kurulu tarafından kabul edilmezken kulüp yöneticileri ile yapılan ikili görüşmeler sonrasında da üyeliğin sürmesine karar verildi. Avcılar Belediyesporlu yöneticiler de görüşme sonrası ikna olarak istifa konusunda geri adım attı. Konuyla ilgili açıklama da Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Üyesi  Münir Sivrikaya’dan geldi. Sivrikaya “Dün akşam yönetim kurulu ile toplanarak Avcılar Belediyespor’un aynı gün elimize ulaşan istifa dilekçesini değerlendirerek istifayı kabul etmedik. Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği’nden hiçbir üye kulübümüzün ayrılmasını, birlik ve bütünlüğümüze zarar gelmesini istemiyoruz. Bu yolu hep birlikte yürüyeceğiz. Kimsenin de ayrılmasına müsaade etmeyeceğiz. Hepimizin de bu birlik ve beraberliğin daha da sağlamlaşması için çaba göstermesi gerekiyor.” diye konuştu.

Bu haber 392 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

GENÇOBANIN GELECEĞİ GARANTİDE

GENÇOBANIN GELECEĞİ GARANTİDE Amatör küme ekiplerinden Gençobaspor yarınlara güvenle bakıyor.

AYDEMİR RESMEN K.ÇEKMECEDE

AYDEMİR RESMEN K.ÇEKMECEDE Amatör 2.Küme ekiplerinden Karaağaçla sözleşmesini fesheden Abdullah Aydemir, K.Çekmecespor altyapısında göreve baş...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi