İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


AVCILARA YILDIRIM DÜŞTÜ!

AVCILARA YILDIRIM DÜŞTÜ!

Tarih 19 Haziran 2017, 14:29 Editör İskender Kordu

Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneğinin Pazar günü yapılan olağan genel kurulunda seçime tek liste ile katılan Yunus Yıldırım üçüncü kez başkanlığa seçildi.

AVCILAR’A YILDIRIM DÜŞTÜ!

 

Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği’nin Pazar günü yapılan olağan genel kurulunda seçime tek liste ile katılan Yunus Yıldırım üçüncü kez başkanlığa seçildi.

 

 İlhan Kahveci’nin divan başkanlığı yaptığı genel kurulda divan katipliklerini de Zeki Dinçtürk ve İbrahim Sivridağ yağptı. Katılımın oldukça yoğun olduğu genel kurulda üyeler bir kez daha Yunus Yıldırım derken 3 yıllığına göreve gelen yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Yunus Yıldırım, Münir Sivrikaya, Eyüp Başak, Hakan Liman, Ergün Çoban, Yaşar Alabaş ve Aytekin Yayla (Yönetim Kurulu  Asil). Oğuzhan Yonar, Ozan Erdoğan, Hakan Güngör, İbrahim Sivridağ, Sıtkı Çoban, Nahat Zafer ve Tuncer Meriç (Yönetim Kurulu Yedek). Ramazan Hakan Yılmakz, Ceyhun Çelik, Orhan  Doğan (Denetleme Kurulu Asil). Gülsen Koçkaya, Mahir Yayla, Fehmi Çelik (Denetleme Kurulu Yedek).

Genel kurulun açılışında söz alan Yunus Yıldırım bugüne kadar tüm mücadelelerini bütün kulüplerin eşit haklara sahip olması için yaptıklarını, bundan sonra da aynı mücadeleye devam edeceklerini söyledi. Yıldırım “Amacımız tüm kulüplerin eşit haklara sahip olmasıdır. Burada büyük kulüp, küçük kulüp yok. Avcılar Belediyesi ile de bugüne kadar hiçbir sıkıntımız yok. Ancak ben bugün Kaymakamın da gelmesini isterdim. Avcılar Belediyesi’nden bundan sonra daha fazla destek almaya devam edeceğiz. Avcılar’da spor tesisi sayısı ne kadar artarsa spor kulüplerinin sorunları da o kadar azalır. Amacımız tüm kulüplerin tesisleşmesi ve kendi kendine yetecek duruma gelmesidir.” diye konuştu.

Avcılar Belediyesi ile bugüne kadar ilişkilerinin hep sıcak olduğunu, bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğini ifade eden Yıldırım “Bugüne kadar belediye ile ilişkilerimizi hep sıcak tuttuk. Avcılar Belediyesi’nden ne istediysek aldık. Aldığımızın fazlasını da almaya devam edeceğiz. Hiçbir sıkıntımız yok. Bize üye olan bütün kulüpler için de elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bizler buraya rant için gelmedik. Hiçbir zaman da rant peşinde koşmadık.” şeklinde konuştu.

Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan’ın da genel kurulda görmek istediğini, ancak göremediğini kaydeden Yıldırım şöyle dedi “Sayın Kaymakamımızın da buraya katılmasını isterdim. Kendi bilir yine de. Buradan bir teşekkürü de Avcılar Belediye eski Başkanı Mustafa Değirmenci’ye yapmak istiyorum. Allah’tan sahayı yaptı. Yoksa hepimiz şimdi sokakta kalmıştık. Şimdi hepimiz birbirimizi yiyor olacaktık. Bizler burada gerçekten büyük emekler veriyoruz. Zamanımızı, cebimizdeki parayı harcıyoruz.” dedi.

Genel kurulda söz alan isimlerden biri de İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü Başkanı Ramazan Hakan Yılmaz oldu. Yılmaz, birlikte hareket etmenin her zaman kulüplere kolaylıklar sağladığını, genel kurulda yapılan slaytta futbol kulüplerinin yanında kendi armalarını göremedikleri için kırgın olduklarını söyledi. Yılmaz “Derneği tanıtan slaytta diğer futbol kulüplerinin yanında bizim logomuzu görmediğim için kırgınım. Her ihtiyacınız olduğunuzda İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü olarak her zaman yanınızda oluyoruz. Bugün bizler Bakırköy merkezli olarak çalışmamıza rağmen bünyemizde Avcılar ilçesinde ikamet eden 16 sporcumuz bulunmakta, bunların 5-6 tanesi de Türkiye çapında başarılara imza atmıştır. Bizler de çocuklarıma hizmet için hazırız. Avcılar içinde yerleşkemiz yok. Bize Avcılar ilçesi sınırları içinde bir yer tahsis edilirse kimseden maddi bir yardım beklemeden kendi tesislerimizi yapacak güce sahibiz. Yeter ki yer tahsis edilsin.” diye konuştu.

Avcılar Yeşilkentspor Kulüp Başkanı Aytekin Yayla da bir söz alarak bu derneğin oluşmasında ve bugünlere gelmesinde emeği olan herkese ayrı ayrı teşekkür etti. Yayla “Bu derneğin oluşmasında, hizmet etmesinde ve bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Mutlaka bir takım eksikler olabilir ama birlikte elele vererek bunların da üstesinden gelebiliriz. Bizler her zaman birlik ve beraberlik içinde olmak zorundayız.” ifadesini kullandı.

Denizköşklerspor Kulüp Başkanı Münir Sivrikaya da söz alarak bir konuşma yaptı. Sivrikaya “Hepimiz gönüllü olarak bu yola çıktık. Özveri ile bugünlere kadar geldik. Birlikte yürüdüğümüz arkadaşlar bizim için can yoldaşıdırlar. Bu birlik ve beraberliğimizi bundan sonra da sürdürmek zorundayız.” dedi.

YENER ŞAYİR DE İZLEDİ

Avcılar Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yener Şayir de genel kurulu başından sonuna kadar takip etti.

İstifası son toplantıda kabul edilmeyen Avcılar Belediyespor’u da genel kurulda Erol Yılmaz temsil etti. Genel kurulun ardından Yunus Yıldırım tebrikleri kabul ederken Yıldırım tüm genel kurul üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU

Bu haber 565 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

BU TURNUVADA HERKES ŞAMPİYON

BU TURNUVADA HERKES ŞAMPİYON Full Time Football tarafından organize edilen İstanbul Cup 2018 turnuvası 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram...

AKGÜLDEN KILIÇA TEŞEKKÜR

AKGÜLDEN KILIÇA TEŞEKKÜR Esenyurt Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Bekir Akgül altyapı teknik sorumlusu Okan Kılıça verdiği hizmetlerden dolayı t...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi