İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BİRAZ DİNLENMEK İSTİYORUM

BİRAZ DİNLENMEK İSTİYORUM

Tarih 13 Temmuz 2017, 15:38 Editör İskender Kordu

Ömerlispordaki görevinden istifa eden Vedat Dönmez dün düzenlediği basın toplantısı ile kararının kesin olduğunu, geri dönüşünün olmayacağını söyledi.

“BİRAZ DİNLENMEK İSTİYORUM”

 

Ömerlispor’daki görevinden istifa eden Vedat Dönmez dün düzenlediği basın toplantısı ile kararının kesin olduğunu, geri dönüşünün olmayacağını söyledi.

 

“HİÇKİMSEYE KIRGINLIĞIM, KÜSKÜNLÜĞÜM YOKTUR”

Erol’un Yeri’nde basın mensuplarının sorularını yanıtlandıran Dönmez, kimseye kırgın olmadığını, dinlenmek istediğini belirterek “Bir hafta evvel de söyledim. Hiçkimseye kırgınlığım, küskünlüğüm yoktur. Kulüp başkanlığı görevinden istifa ettim. Yeni gelecek olan yönetime de desteğim sürecektir. Bugüne kadar olan bilgi ve birikimimden faydalanmak isterlerse her zaman yanlarında olmaya devam edeceğim. Ömerlispor camiasının bende yeri her zaman özeldir. Biraz dinlenmek istiyorum. Hiçbir şekilde başka bir yerde görev almam. Bugüne kadar benimle birlikte hizmet eden teknik heyete, futbolculara ve yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Haklarını helal etsinler. Ömerlispor Vedat Dönmez’i kaybetti ama iyi bir taraftar kazandı. Kulüplerde böyle ayrılıklar ne ilk ne de son olacak.” İfadesini kullandı.

“ÖMERLİSPOR HİÇBİR ZAMAN SAHİPSİZ KALMAYACAKTIR”

Geride borçsuz bir kulüp bıraktığını, Ömerlispor’un bundan sonra da sahipsiz kalmayacağını ifade eden Dönmez “Ömerlispor hiçbir zaman sahipsiz kalmayacaktır. Ömerlispor tek Vedat Dönmez değildir. Elbet Ömerlispor’a sahip çıkacak insanlar çıkacaktır. Ömerlispor ben olmasam da yine çıkıp amatör kümede mücadelesini en iyi şekilde verecektir.” Dedi.

“BELKİ YENİ GELEN YÖNETİM DAHA İYİ İŞLER YAPACAKTIR”

Kararının kesin olduğunu, geri  dönmeyeceğini dile getiren Dönmez, artık yeni birilerinin de görev yapma zamanı geldiğini söyledi. Dönmez “Belki de bundan sonra daha iyi olacak. Belki  yeni gelen yönetim daha iyi şeyler yapacaktır. Bir spor kulübünde bırakan ilk biz değiliz. İnşallah bundan sonra gelen yönetim de Ömerlispor’un çizgisini bir adım daha ileri taşır diye  düşünüyorum.” İfadesini kullandı.

“HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIM”

Kulüp Başkanlığı döneminde bir başkan gibi değil bir teknik heyete ve futbolculara bir ağabey, bir büyük gibi yaklaştığını dile getiren Dönmez “Ben burada görev yaptığım süre içinde başkanlık yaptım diyemem. Oyunculara hem bir ağabey hem de bir büyüklük yaptım. Onlarla birlikte Ömerlispor’a en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştık. Artık başka birilerinin bu nöbeti devralmaları gerektiğini düşünüyorum. Belki de göreve talip olacak arkadaşlar da bizler buradayız diye bugüne kadar cesaret edememişlerdir. Belki bundan sonra bu arkadaşlar ortaya çıkarlar. Ben de onlara her zaman destek olacağım, köstek değil.” Dedi.

“BUNA HAZIR OLMANIZ LAZIM”

Başkanlığı döneminde Ömerlispor’da gelebileceği bütün noktalara geldiğini dile getiren Dönmez “Biz gelebildiğimiz yere geldik. Bölgesel Amatör Ligi de açıkça biz fazla istemedik. Buna hazır olmanız lazım. Çok zor, tabiri caizse yarı profesyonel bir lig.” Şeklinde konuştu.

“NE SÖZ VERDİYSEK YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞTIK”

Futbolcularına karşı her zaman dürüst olduğunu dile getiren Dönmez “Ben herkese karşı dürüst oldum. Kimseye kötü bir sözümüz olmadı. Ne söz verdiysek onu yerine getirmeye çalıştık. Futbolun da her zaman 3 neticeli bir oyun olduğunu söyledik. Yenildiğimizde kimseye bir şey demediğimiz gibi kazandığımızda da bunu abartarak yaşamadık. Hiçbir kulüple de bir kavgamız olmadı. Ömerlispor’u içeride ve dışarıda her zaman en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Efendilik bizim için her zaman ön planda oldu. Bağırmak, küfür etmek, kırıp dökmek bizim futbol düşüncemiz içinde hiçbir zaman yer almamıştır.” Diye konuştu.

Dönmez Arnavutköy Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanlığı ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliğinin devam edeceğini, futbolun içinde olmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 425 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

YENİKÖYDEN YILDIRIMA 3 YILLIK İMZA

YENİKÖYDEN YILDIRIMA 3 YILLIK İMZA Süper Amatör Küme ekiplerinden Yeniköyspor bir ilke imza atarak teknik direktör Osman Yıldırıma 3 yıllık imza attır...

KEREM AYAS YENİKÖYDE

KEREM AYAS YENİKÖYDE Süper Amatör Küme ekiplerinden Yeniköyspor dış transferde ilk bombayı patlattı.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi