AMATÖR FUTBOL

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


1.AMATÖR KURALARI ATEŞ GİBİ

1.AMATÖR KURALARI ATEŞ GİBİ

Tarih 06 Eylül 2017, 18:38 Editör İskender Kordu

Amatör 1.Küme grup kura çekimi bugün İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonunda yapıldı. Katılımın büyük olduğu kura çekiminde kulüplerin salona sığmadığı gözlendi.

1.AMATÖR KURALARI ATEŞ GİBİ

 

Amatör 1.Küme grup kura çekimi bugün İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Katılımın büyük olduğu kura çekiminde kulüplerin salona sığmadığı gözlendi.

 

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez, İstanbul Futbol İl Başkanı Ali Tanrıyaşükür, İstanbul Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgül ve TÜFAD İstanbul Şube Başkanı Halit Önsen’in de birer konuşma yaparak renk kattığı kura çekimi sonrasında gruplar belli oldu. Yeni sezon planlamasına göre gruplarında şampiyon olan 18 takım doğrudan, ikinci olan 18 takımdan tek maç elenimasyon sistemine göre yapılacak olan Play Off turunda galip gelen 9 takım da baraj maçı oynayarak Süper Amatör Kümeye yükselecek. Gruplarında son iki sırayı alan toplam 36 takım da önümüzdeki sezondan itibaren 2.Amatör Kümeden yoluna devam edecek.

 

1.GRUP

1- B.Mimarsinan

2- İzzettinspor

3- Yalıköyspor

4- Akalanspor

5- Yeşilbayırspor

6- Çantaköy

7- Bollucaspor

8- Tepecik Anadolu

9- Kavaklıspor

 

2.GRUP

1- Alibeyspor

2- Hadımköy

3- Muratbey

4- Ambarlı Işık

5- Çiftlikköy

6- Öznakkaşspor

7- Esenkent Gençlik

8- Merkez Kayaşehir

9- Kamiloba

 

3.GRUP

1- Gazitepe

2- Avcılar Cihangir

3- Güzelce

4- Dağyenice

5- Esenyurtspor

6- Taşoluk

7- İhsaniye

8- Denizköşkler

9- Gürpınar

 

4.GRUP

1- Telsiz

2- Çankırı Maruf

3- Taksim

4- İstanbul Sinop

5- Harmantepe

6- Karadolap

7- Ceylan

8- Kumkapı Sarıçubuk

9- Bahçeköy

10- Neslişah

 

5.GRUP

1- Sultanmurat

2- Giresun Emeksan

3- Batı Trakya

4- İstanbul Bulancak

5- B.P.Teknik

6- İstanbul Bayburt

7- Fatih Hilal

8- Şirinevler

9- Cevat Köprübaşı

10- Çayırbaşı Özkan

 

6.GRUP

1- Piyalepaşa

2- Ulusspor

3- Ferahevler

4- Kısırkaya

5- Yenigayret

6- Havataş

7- Hür. Gücü

8- S.Kartal

9- Küçükpazar

10- Ulutepe

 

7.GRUP

1- Vardar

2- Bahçelievler

3- Türk Telekom

4- K.Çekmecespor

5- Gelişim

6- 1453 Fatih

7- Rumeli İ.Y.

8- K.K.Bekir Mevlana

9- Nurtepe

10- Yıldız Kanaryalar

 

8.GRUP

1- Abidei Hürriyet

2- Boğaziçi

3- Mecidiyeköy

4- Haliç

5- Okmeydanı

6- Zeytinburnu

7- Yeşilova Esnaf

8- Esenler

9- Yeni  Özkartal

10- 1863 Boğaziçi

 

9.GRUP

1- Cevatpaşa

2- Yeşilpınar

3- Söğütlüçeşme

4- Mimarsinan

5- M.Şevket Paşa

6- İstinye

7- Altınova

8- Galata

9- GOP Barbaros

10- Seyrantepe Yeşilce

 

10.GRUP

1- İstanbul Trabzon

2- Bahçeli  Soğanlı

3- Esenler Tokat

4- A.Parseller

5- Reşitpaşa

6- İzzetpaşa

7- Yüce

8- Şafak 76

9- Tophane Tayfun

10- K.M.Paşa

11.GRUP

1- Çayırgücü

2- Yeniköy

3- Hamidiye

4- B.P.Demir

5- Bağcılar Cem

6- K.Ayasofya

7- Şişli Yayla

8- Cevizli

9- Yeni Levent Konaklar

10- Sefaköy

 

12.GRUP

1- Sakarya İMÇ

2- Özyarımburgaz

3- Rumeli Kavağı

4- İstanbul Ünye

5- Sağmalcılar

6- Özalibeyköy

7- Şehzadebaşı

8- İstanbul Kastamonu

9- Şirintepe

10- Kuruçeşme

 

13.GRUP

1- İkitelli

2- Sultangazi S.Çiftliği

3- Sütlüce

4- Muradiye

5- Bah. Gümüşhane

6- Aksaray

7- Pınar

8- Günyamaç

9- Z.Yıldız

10- Haznedar Çetinkaya

 

14.GRUP

1- Kanlıca

2- Ortadağ

3- Esenkent

4- Kartal Yuvası

5- Tuzla Şifa

6- Koşuyolu

7- Üsküdar Anadolu

8- Pendik Güllübağlar

9- Örnek

 

15.GRUP

1- Sarıgazi

2- Taşdelen

3- Kartal Elçi

4- Heybeliada

5- Pendik Kaynarca

6- Çakmak

7- 1923 Esenkent

8- Gümüşsuyu

9- Omayspor

 

16.GRUP

1- Gülsuyu

2- Çavuşoğlu

3- İstanbul Ağrı

4- Yaman

5- Orhanlı

6- Çavuşbaşı

7- Ataşehir Doğuş

8- Selimiye

9- Tokatköy

 

17.GRUP

1- Aydınlı

2- İdealtepe

3- Site

4- Kartal Yunus

5- Sancaktepe

6- V.Tayfun

7- A.Hisarı

8- İstanbul Sahil

9- P.Esenyalı

 

18.GRUP

1- Yel değirmeni

2- Gülensu

3- İstanbul Esnaf

4- Altınordu

5- Çamlıca

6- Maltepe Yıldız

7- Deniz İşletmeleri

8- Pendikgücü

 

Bu haber 922 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

K.ÇEKMECENİN KISMETİ YOK: 1-2

K.ÇEKMECENİN KISMETİ YOK: 1-2 Amatör 1.Küme 7.Grupta oynanan kritik maçta K.Çekmecespor kendi sahasında ve ateşli seyircisi önünde Kazım Karabeki...

YEŞİLBAYIR TUTULMUYOR: 4-1

YEŞİLBAYIR TUTULMUYOR: 4-1 Amatör 1.Küme 1.Grupta son haftaların flaş takımı Yeşilbayır deplasmanda Tepecik Anadoluyu 4-1 mağlup ederek üstüst...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi