İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011E PORTEKİZLİ HOCA

MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011E PORTEKİZLİ HOCA

Tarih 08 Eylül 2017, 22:23 Editör İskender Kordu

Beylikdüzü ilçesinin amatör kulüplerinden Medicell Beylikdüzü 2011 yeni sezon öncesi büyük bombayı patlatmak için geri sayıma geçti.

MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011’E PORTEKİZLİ HOCA

 

Beylikdüzü ilçesinin amatör kulüplerinden Medicell Beylikdüzü 2011 yeni sezon öncesi büyük bombayı patlatmak için geri sayıma geçti.

 

Yeni sezonda Türk teknik adamla çalışmak istemeyen yönetimin, gözünü Portekiz’e diktiği belirtildi. Uluslararası bağlantıları olan kulüp başkanı Feridun Şallı’nın ana sponsoru Medicell Hastaneleri’ni de arkasına alarak Portekiz’de Benfica altyapısında görev yapan ve Türkiye gelmek isteyen, ismi de büyük bir gizlilik içinde saklanan Portekizli teknik adamla çalışmak için harekete geçti. Şallı’nın Portekizli teknik adamı 2 kişilik ekibiyle İstanbul’a davet ettiği, Aralık ayı içinde yapılacak olan görüşmeler için de 3 kişilik uçak biletini de şimdiden gönderdiği kaydedildi. Görüşmeler sırasında Portekizli çalıştırıcıyı ve kurmaylarını İstanbul’da 5 yıldızlı otelde görüşmeler boyunca ağırlayacak olan Şallı’nın kesenin ağzını sonuna kadar açtığı elimize ulaşan duyumlar arasında. Benfica’daki sistemi Mecidell Beylikdüzü 2011 kulübüne taşımak isteyen yönetimin Portekizli çalıştırıcının yardımcılarına da U 11, U 12, U 13, U 14 ve U 16 yaş gruplarını teslim etmeyi, ismi sır gibi saklanan Portekizli çalıştırıcıya da A takımın yanısıra U 19 ve U 17 yaş gruplarını da teslim etmeyi planladığı belirtildi. Şallı’nın Portekizli çalıştırıcı ve ekibine vereceği yıllık transfer ücretini de kasada nakit olarak beklettiği, imza sonrası peşinatlarını nakit olarak takdim edeceği kaydedildi.

ŞALLI’NIN PLANI BAL TAKIMI SATIN ALMAK

Bu arada Medicell Beylikdüzü Kulüp Başkanı Şallı’nın bu sezon Bölgesel Amatör Ligden takım satın almak için bütçe oluşturacağı, 2018- 2019 sezonunda planlarının işlemesi halinde satın alacağı kulübün ismini Medicell Beylikdüzü 2011 olarak değiştirerek 3 yıl içinde 3.Ligi hedefleyeceği elimize ulaşan duyumlar arasında. Şallı’nın 3.Lig hedefi için sponsorlarla büyük ölçüde anlaştığı bildirildi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 826 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ H.İBRAHİM TÜRKGENÇ

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ H.İBRAHİM TÜRKGENÇ Prenses Bijuteri Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Türkgenç bir mesaj yayınlayarak Atatürkü Anma, Gençlik ve Spo...

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ MUAMMER AYDINOĞLU

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ MUAMMER AYDINOĞLU Soğuksuspor Kulüp Başkanı Muarrem Aydınoğlu bir mesaj yayınlayarak Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 99. yı...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi