İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ÖZGENÇLİK ALİŞ DEDİ

ÖZGENÇLİK ALİŞ DEDİ

Tarih 09 Ocak 2018, 11:34 Editör İskender Kordu

İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Gültepe Özgençlikspor Kulübünün 7.Olağan Genel Kurulu pazar Günü Gültepe Özgençlikspor kulübü Lokalinde yapıldı. Kongrede 3 liste çıkarken Kemal Aliş yeniden başkan seçildi.

ÖZGENÇLİK ALİŞ DEDİ

 

İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Gültepe Özgençlikspor Kulübü'nün 7.Olağan Genel Kurulu pazar Günü Gültepe Özgençlikspor kulübü Lokalinde yapıldı. Kongrede 3 liste çıkarken Kemal Aliş yeniden başkan seçildi.

 

Kongreye Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk, Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Cevdet Ateş, Trakya Rumeli ve Balkanlar Gönül Birliği Platformu Genel Başkanı Gökhan Aygün, Fenerbahçe eski Futbolcusu Nezihi Tosuncuk, Gültepe Mahalle Muhtarı Ümmügül Aliş, Yeşilova Mahalle Muhtarı Erdoğan Önder, Küçükçekmece Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Güven Akkuş, Gültepe Özgençlikspor Kulübü'nün eski başkanlarından Olçay Seçilir, Gökhan Sivas, kulüp delegeleri ve çok sayıda kişi katıldı.

Kongrede Divan Başkanlığı’nı Seymen Gençtürk, Divan Katip Üyeliklerini ise Gökhan Aygün ve Gökhan Sivas yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan kongrede açılış konuşmasını Başkan Kemal Aliş yaptı. Aliş 3 yıllık döne içerisinde yaptığı çalışmaları anlatarak, "9 kategoride müsabakalara katılıyoruz. Kulübümüzde 500’ün üzerinde lisanslı sporcumuz var ve her yıl ortalama 50 üzerinde lisanslı sporcu katılıyor.

Spora ve sporcunun her zaman yanında olan bir belediye başkanımız var. Kendimizi bu anlamda şanslı hissediyorum. Bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk ve emeği geçen herkese daha teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, eski başkanlardan  Gökhan Aygün, Olcay Seçilir ve Gökhan Sivasi, Ümmügül Aliş ile Nezihi Tosuncuk ve hocalara yönetim kurulu tarafından hizmetlerinden dolayı plaket veridi.

Daha sonra Faaliyet ve Mali Raporların, Tahmini bütçenin okunması ve ibrasının ardından seçime gidildi.

3 LİSTE YARIŞTI

Gültepe Özgençlikspor Kulübü’nün Kongresi’nde 3 liste çıktı. Mevcut yönetiminin başkanı Kemal Aliş, Kamil (Alişan) Yılmaz ve Ergün Vedat Kara başkanlık için yarıştılar. Yoğun katılımın yapıldığı genel kurulda Kemal Aliş, Ergün Vedat Kara ve Kamil(Alişan) Yılmaz olmak üzere 3 adayın yarıştığı seçimi 128 oyun 72'sini alan Kemal Alış ve yönetim kurulu kazanırken, Kamil (Alişan) Yılmaz 36 oy diğer aday Vedat Kara ise oyların 19'unu alırken, 1 oy da geçersiz çıktı.

Asil Yönetim Kurulu: Kemal Alış, Şenol Çetin, Ercan Dede, Hikmet Küçük, Sadettin Mergen, Onur Koyuncu ve Güven Akkuş

Yönetim Kurulu Yedek: Fedayi Yıldız, Özcan Yılmaz, Rıdvan Yüksel, Cemil Koçal, Hasan Öz, Metin Erdoğan ve Engin Sevim

Denetim Kurulu:  Volkan Kahraman, Övünç Alış ve Mesut Küçük

Denetim Kurulu Yedek:  İrfan Hasıl, Engin Ergin ve İlhami Ertana

Haber: YILMAZ AKTEPE

Bu haber 285 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

B.ÇEKMECENİN YERİ BURASI DEĞİL

B.ÇEKMECENİN YERİ BURASI DEĞİL B.Çekmece Belediyesporda yıllarca yöneticilik yapan, bir çok yönetimde de başarıyla görev yapan Hüseyin Kayadan çar...

KAVACIK, BAKIRKÖYDEN KAÇAMADI: 1-1

KAVACIK, BAKIRKÖYDEN KAÇAMADI: 1-1 Süper Amatör Küme 7.Grupta lider Kavacık, deplasmanda 1-0 öne geçtiği maçta Bakırköy önünde üstünlüğünü koruyamadı....


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi