İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


İSTANBULSPORDA BENTÜRK DÖNEMİ

İSTANBULSPORDA BENTÜRK DÖNEMİ

Tarih 13 Temmuz 2018, 20:01 Editör İskender Kordu

İstanbulsporda yeni dönem. Tek liste ile yapılan olağanüstü genel kurulda Yavuz Bentürk başkanlığa seçildi. Sarı Siyahlılar Bentürkle birlikte yeni bir sayfa açtı.

İSTANBULSPOR’DA BENTÜRK DÖNEMİ

 

İstanbulspor’da yeni dönem. Tek liste ile yapılan olağanüstü genel kurulda Yavuz Bentürk başkanlığa seçildi. Sarı Siyahlılar Bentürk’le birlikte yeni bir sayfa açtı.

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden İstanbulspor’da hafta sonu yapılan olağanüstü genel kurulda yeni bir dönem başladı. Tek liste ile yapılan seçimde Yavuz Bentürk başkanlığa getirildi. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı için ikinci toplantı çoğunluk aranmadan başladı.  Divan başkanlığını Hüsnü Terek’in yaptığı genel kurulda Atilla Kınay yönetimi faaliyet raporunu yazılı olarak sunulmadığı için ibra edilmedi.

 Genel kurulda tek liste Yavuz Bentürk’ten geldi. Eski başkan Atilla Kınay yeniden aday olmadı.

Yönetim kurulu seçimine geçilmeden önce divan kurulu başkanı Hüsnü Terek bir konuşma yaparak İstanbul Erkek Lisesi ile İstanbulsporlular arasında yıllardan beri suni bir ayrımcılık çıkartılmaya çalışıldığını ancak İstanbul Erkek Lisesi ile İstanbulsporlular’ın bir bütün olduğunu, bugünkü genel kurulda da eski bir futbolcu olan Yavuz Bentürk’ün seçime tek liste ile girerek buna çok güzel bir örnek teşkil ettiğini söyledi. Terek “     İstanbul Erkek Lisesi ile İstanbulsporlular arasında bir fark yoktur. Yeni başkanımızdan da bir konuda taahhüt istiyorum. Ben de bu camianın içinden gelen birisiyim. 40 yıldır bu camianın içindeyim. Futbol her zaman İstanbulspor’un kalbi olmuştur. İstanbulspor liglerdeki yerini mutlaka almalıdır. Bunun için de İstanbul Liseliler, öğretmenler ve İstanbulsporlular olarak her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Hepimiz Yavuz kardeşimizin etrafında kenetlenmeliyiz.” İfadesini kullandı.

Tek liste ile yapılan genel kurulda Yavuz Bentürk’ün 9 kişilik listesi yönetime geldi. Genel kurulun dilek ve temenniler bölümünde yönetim kurulu adına söz alan Yavuz Bentürk kongre üyelerine teşekkür etti. Bentürk zamanla ne yapacaklarını göstereceklerini söyledi.

 Bentürk “Zaman bizim ne yaptığımızı gösterecektir. Camiada önce birlik ve beraberliği sağlamalıyız.” Dedi.

Bentürk başkanlığında oluşturulan yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil: Yavuz Bentürk, Atakan Alan, Mehmet Sülün, Hayrettin Deniz, Volkan Buharalı, Atacan Atalar, Burak Tezcan, Erel Karamanoğlu ve Necati Şolt.

Yönetim Kurulu Yedek: Muhittin Güven, Enver İskender, Alpaslan Tekin, Kadri Şanal, Oğulcan Doğan ve Yılmaz Pamuk.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 479 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

İYİKİ DOĞDUN EMİRHAN

İYİKİ DOĞDUN EMİRHAN Cennet Barbaros altyapısında forma giyen Emirhana teknik heyet ve takım arkadaşları tarafından sürpriz bir doğum gü...

YEŞİLOVA ESNAFTA SONA DOĞRU

YEŞİLOVA ESNAFTA SONA DOĞRU K.Çekmecede yapımı tamamlanmak üzere olan Yeşilova Esnaf Stadyumunda geri sayım başladı.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi