İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BÜYÜK PARALAR HARCAMAYACAĞIZ

BÜYÜK PARALAR HARCAMAYACAĞIZ

Tarih 21 Mayıs 2019, 11:48 Editör İskender Kordu

Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Mevlüt Özdekten Haber Ekspres Spor Servisine samimi açıklamalar. Uzun süren sessizliğini bozan Özdek dobra dobra konuştu. Özdek Süper Amatör Kümede büyük paralar harcamayacaklarını, ülkedeki ekonomik sıkıntıların ortada olduğunu söyledi.

“BÜYÜK PARALAR HARCAMAYACAĞIZ”

 

Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Mevlüt Özdek’ten Haber Ekspres Spor Servisi’ne  samimi  açıklamalar. Uzun  süren sessizliğini bozan Özdek dobra dobra konuştu. Özdek  Süper Amatör Kümede büyük paralar harcamayacaklarını, ülkedeki ekonomik sıkıntıların ortada olduğunu söyledi.

 IMG-5557

“ÜLKEMİZİN  EKONOMİK SIKINTISI ORTADA”

HABER EKSPRES: Söğütlüçeşmespor’u 2.Amatörden 1.Amatöre, 1.Amatörden de Süper Amatöre taşıdınız. Tabi bunun da bir faturası olmalı galiba. Ekonomik koşulları da düşünecek olursak yeni sezon öncesi düşünceli olduğunuzu söyleyebilir miyiz?

MEVLÜT ÖZDEK: Düşünüyorum tabi. Kulübün geleceğini düşünüyorum. Kulüp benim artık çocuğum gibi olmuş. Onun için daha iyi bir yönetimle daha güzel şeyler yapmak için mücadele edeceğiz. Söğütlüçeşme’yi hak ettiği yerlere getireceğiz. Ekonomik boyutuna gelince Süper Amatörde öyle büyük paralar harcamayacağız. Ülkemizin ekonomik sıkıntısı ortada. Verebileceğimizi söyleyip genç çocuklarla mücadeleci ve hedefi olan bir takım kurup Süper Amatör Kümede bir iki sene kalıcı olmak istiyoruz. Onlar için de Süper Amatör kendilerini göstermek için bir kapı.

“BEHÇET  HOCA SÖĞÜTLÜÇEŞME’NİN BİR EVLADI

HABER EKSPRES: Geçtiğimiz sezon elde edilen bir başarı var ortada. Bunun teknik direktör olarak da mimarı Behçet Yeni. Genç hocaya da siz görev vererek arkasında durdunuz. Bu sene de kendisiyle devam etmeyi düşünüyor musunuz?

MEVLÜT ÖZDEK: Behçet Hocayla oturup şartları konuşacağız. Niyetimiz Behçet Hoca ile devam etmek. Behçet Hoca Söğütlüçeşme’nin bir evladı. Süper Amatöre çıkmakta da bize büyük faydası oldu. Amacımız Behçet Hocayla devam etmek. Ama tabi ki oturup şartları değerlendireceğiz.

IMG-5559

“HİÇKİMSENİN HAKKI SÖĞÜTLÜÇEŞME’DE KALMADI, KALMAYACAK DA”

HABER EKSPRES: Bölgedeki bütün antrenörlerin çalışmak istediği bir kulüpsünüz. Bunu neye bağlıyorsunuz?

MEVLÜT ÖZDEK: Söğütlüçeşme marka olmuş bir takım. Onun için Söğütlüçeşme’yi çalıştırmak isteyen çok hocanın olması normaldır. Çünkü burada bir aile ortamı var. Hiçkimsenin hakkı Söğütlüçeşme’de kalmadı, kalmayacak da. Verdiğimiz sözleri yerine getirmek için uğraşan bir camiayız. Kimsenin hakkı kalmaması için herşeyi yapıyoruz.Bu da camiamızı  cazip kılıyor.

“FUTBOLCULARIN EMEĞİ  ÇOK YÜKSEK”

HABER EKSPRES: Geçtiğimiz sezon elde edilen şalmpiyonlukta futbolculara ne pay verebiliriz?

MEVLÜT ÖZDEK: Söğütlüçeşme’ye geldiğim beri çalıştığım en karakterli, en mücadeleci, en kaliteli futbolcu topluluğuyla çalıştık.  Kah maddi sıkıntı yaşadılar yine de mücadelelerinden vazgeçmediler. Bu takımı da  Süper Amatöre taşıdılar. Takımın Süper Amatör Kümeye çıkmasında futbolcuların emeği çok yüksek. Hepsinin gözlerinden öpüyorum. Ve teşekkür ediyorum. Gerçekten müthiş bir futbolcu topluluğuyla çalıştık.

“YOLA  HEDEFİ BÜYÜK OLANLARLADEVAM EDECEĞİZ”

HABER EKSPRES: Başarının  bir ekip işi olduğunu düşünürsek burada yönetimi nereye koyabiliriz?

MEVLÜT ÖZDEK: Yönetim kurulu sonuçta kulübü idare  eden bir kurul. Tabi ki onların da emeği çok. Ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Hepsine teşekkür ediyorum. Biz de bu yolda bizimle hedefi büyük olanlarla devam edeceğiz. Ama bazı arkadaşlarla tabi yol ayrımına gideceğiz.

“YEDEKLERDEN BİR DEĞİŞİM YAPACAĞIZ”

HABER EKSPRES: Ufukta bir genel kurul gözüküyor mu? Olursa da yeniden  aday mısınız?

MEVLÜT ÖZDEK: Ufukta bir genel kurul gözükmüyor. Devam edeceğiz tabi ki. Yönetim kurulunda yedeklerden bir değişim yapacağız. İçimizde bu yönetim kurulunu daha da güçlendirecek arkadaşlarımız var. Yorulan arkadaşlara teşekkür edip daha güçlü bir yönetim oluşturmak için diğer arkadaşlarla yolumuza devam edeceğiz.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1266 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

RIDVAN ÇİMEN RESMEN GÜLSUYUNDA

RIDVAN ÇİMEN RESMEN GÜLSUYUNDA Süper Amatör Küme ekiplerinden Gülsuyuspor dış transferde son bombasını patlattı.

BEYLİKDÜZÜ ABANTTA ZIMBA GİBİ

BEYLİKDÜZÜ ABANTTA ZIMBA GİBİ Süper Amatör Küme ekiplerinden Beylikdüzüspor yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını kamp yaptığı Bolu Abantta ...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi