İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ADAY OLMAYACAĞIM

ADAY OLMAYACAĞIM

Tarih 11 Haziran 2019, 09:59 Editör İskender Kordu

Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru yaklaşan genel kurul öncesi sessizliğini bozdu. Duru yaptığı özel açıklamada bekleme sürecinde olduğunu, yorulduğunu ve bırakmak düşüncesinde olduğunu söyledi.

“ADAY OLMAYACAĞIM”

 

Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün  Duru  yaklaşan genel  kurul öncesi sessizliğini bozdu. Duru yaptığı özel açıklamada bekleme sürecinde olduğunu, yorulduğunu ve bırakmak düşüncesinde olduğunu  söyledi.

 

“BEN YORULDUM”

Duru “Görev süremizin dolmasına bir yıl olmasına  rağmen olağanüstü kongre kararı  aldık. Belki yeni bir nefes olur, yeni başkan adayları çıkar. Geçtiğimiz sezon yorucu  geçti bizim için. Bu  sene de son maça kadar sıkıntıdaydık. Şükürler olsun ligi ortasa sıralarda bitirdik. Ortada bitirmek hedef değildi ama düşme sıkıntısı yaşayınca buna da razı olduk. Çok üzüldük, çok yorulduk. Maddi ve manevi yorulduk. Kendimle ilgili bunları düşünüyorum. Herkesin  düşüncesi bağımsızdır. Yönetici  arkadaşlar da yoruldu. Onlar da elinden gelen katkıyı yaptılar. Böyle bir karar aldık. Haziran sonunda kongremiz var. Silivri’ye yakışır bir aday çıkmasını bekliyorum  başkan ve yönetim olarak da. Biz de onların samimiyetine inandığımız sürece en büyük  destekçisi biz oluruz. Bekleme  sürecindeyiz. Ben yoruldum. Bıraktığımı söyledim. Şu noktada aday olmayacağımı söylüyorum. Enson  gün kulüpte çıkacak adaylara da bakacağız.  Silivrispor büyük bir camia.  Mutlaka kendine yakışan bir aday çıkacaktır. Ben öyle umuyorum. Onu istiyorum.  Gerçekten  istiyorum. İyi niyetli, Silivirspor’u  bizden  daha iyi yönetecek  bir arkadaş ve ekibinin çıkacağını umuyorum. İnşallahöyleolur. Silivri kulübünü bizden daha iyi yerlere  getirirler.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1029 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

ÜLTANIRDAN JENERİKE TEŞEKKÜR

ÜLTANIRDAN JENERİKE TEŞEKKÜR İstanbul Jenerikteki iki yıllık görevinin ardından Yükselen Mimarobaspora genel koordinatör olarak imza atan Erkan...

YÜKSELEN MİMAROBADA ÜLTANIR DÖNEMİ

YÜKSELEN MİMAROBADA ÜLTANIR DÖNEMİ Yeni sezonda adından sıkça söz ettirmek isteyen Yükselen Mimarobaspor yılın transfer bombasını patlattı.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi