İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


DAĞYENİCEDE BEYKOZ  DÖNEMİ

DAĞYENİCEDE BEYKOZ DÖNEMİ

Tarih 20 Haziran 2019, 13:28 Editör İskender Kordu

Amatör 2.Küme ekiplerinden Dağyenicesporda önceki gün yapılan genel kurulun ardından seçime tek liste ile giren Şaban Beykoz başkanlığa seçildi.

DAĞYENİCE’DE BEYKOZ  DÖNEMİ

 

Amatör 2.Küme ekiplerinden Dağyenicespor’da önceki gün yapılan genel kurulun ardından seçime tek liste ile giren Şaban Beykoz başkanlığa seçildi.

 

Eski başkan Süleyman Çakmak da yeni  yönetimde yer alırken yeni kulüp başkanı  Şaban Beykoz yönetiminin yine  gençlere ağırlık vereceği öğrenildi. Beykoz’un Çakmak döneminde altyapıya verilen desteği arttıracağı, 3 yıl içinde gençlerle birlikte Dağyenicespor’u 1.Amatör Kümeye  taşımak istediği ifade edildi.

 Genel kurulun ardından gazetemize bir açıklamada bulunan Beykoz kendi köylerindeki gençlere değer vereceklerini, gençlerin arasına kaliteli oyuncular katarak mücadelelerini sürdüreceklerini söyledi. Beykoz “İlk senemizde 2.Amatörde gençlerle mücadele edip onların bir sezon daha pişmesini sağlayacağız. Hedef yok. Süleyman Çakmak’ın 3 yıllık görev süresinde ortaya koyduğu vizyonun üstüne koyarak yürüyeceğiz. Ayrıca Süleyman Çakmak’a 3 yıllık görev süresinde yönetim kuruluyla birlikte vermiş olduğu hizmetten dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına  da teşekkür ederim. Kendi köyümüzün gençlerine  daha fazla şans vererek imkanlarımızı sonuna kadar sunacağız. 3 yıl içinde hedefimiz kendi gençlerimizle 1.Amatör Kümeye yükselebilmek. Bu yolda da emin adımlarla ilerleyeceğiz.” Dedi.

Bu haber 458 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

AYKUT DA ÇAKILDA

AYKUT DA ÇAKILDA Amatör 2.Küme ekiplerinden Çakılspor transfere doymuyor.

3 İMZA DA ALTYAPIDAN

3 İMZA DA ALTYAPIDAN Amatör 2.Küme ekiplerinden Çakılsporda A takıma 3 imza da altyapıdan geldi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi