İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIZ

SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIZ

Tarih 16 Temmuz 2019, 21:00 Editör İskender Kordu

B.Çekmece Mimarsinanspor Kulüp Başkanı Barbaros Korkmaz uzun süren sessizliğini Haber Ekspres Spor Servisi için bozdu. Korkmaz, merak edilen tüm soruları yanıtlandırırken kendi çabalarıyla ayakta durmaya çalışacaklarını, sonuna kadar savaşacaklarını söyledi.

“SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIZ”

 

B.Çekmece Mimarsinanspor Kulüp Başkanı Barbaros Korkmaz uzun süren sessizliğini Haber Ekspres Spor Servisi için bozdu. Korkmaz, merak edilen tüm soruları yanıtlandırırken kendi çabalarıyla ayakta durmaya çalışacaklarını, sonuna kadar savaşacaklarını söyledi.

 IMG-7210

“ELİMİZDEN BAŞKA BİRŞEY GELMEZ”

HABER EKSPRES:  B.Mimarsinanspor olarak zor bir süreçten geçiyorsunuz. Kulübün giderlerinin büyük bir bölümünü karşılayan Mimar Cafe’nin mühürlenmesiyle birlikte ağır şartlar iki kat daha zorlaştı. Gelinen süreçte B.Çekmece Mimarsinanspor olarak nasıl bir yol haritası izleyeceksiniz?

BARBAROS KORKMAZ: Kendi çabalarımızla yakın çevremizdeki insanların katkılarıyla ayakta durmaya çalışacağız. Sonuna kadar savaşacağız. Yapacak başka bir şey yok. Elimizden başka bir şey gelmez.

“ÇOCUKLARIN HİÇBİR SUÇU YOK”

HABER EKSPRES: Bir spor kulübü faaliyet gösterdiği bölgedeki gençlere hem sahip çıkar hem de onların kötü alışkanlıklardan uzak kalmasını sağlayarak bir anlamda topluma hizmet eder. Böylesi toplumsal bir hizmet yapan bir kulüp olarak böyle bir durumla karşı karşıya kalmanızı nasıl karşılıyorsunuz? Bu gelişme sonrası faaliyetlerini kısıtlayacak mısınız?

BARBAROS KORKMAZ: Faaliyetlerimizi kısıtlamayacağız. Çünkü bu yaşananlardan çocukların hiçbir suçu yok. Amacımız gençlere hizmetse biz de hizmet için buradayız. Hizmetimizi yapmaya devam edeceğiz. Kendi cebimizden harcamaya devam edeceğiz.

IMG-7217-Kopya

“SAVAŞMAYI SEVERİM”

HABER EKSPRES: 3 yıldan beri kulüp başkanlığı göreviniz sürdürüyorsunuz. Yaşadığınız bu olaylar sonrasında başkanlığı bırakmayı düşündünüz mü?

BARBAROS KORKMAZ: Aklımdan pek geçmedi. Çünkü pes eden karakterde bir insan değilim. Savaşmayı severim. Sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.

“YAPILANLARI HAKSIZLIK OLARAK GÖRÜYORUZ”

HABER EKSPRES: Bildiğim kadarıyla siz kulüp başkanlığına geldiğinizde Mimar Cafe’nin işletmesini devraldığızda arabanızı sattığınızı, bankadan kredi çekerek borçları kapattığınızı hatırlıyorum. Karşı karşıya kaldığınız bu durum sizi üzdü mü?

BARBAROS KORKMAZ: Tabi ki üzdü. Yani içeri girdiğimizde direk borçlarla karşılaştık. Alacaklar tek tek gelmeye başladı. Elektrik olsun, su olsun, doğalgaz olsun, telefon, internet; hatta telefon ve internet borcunu İbrahim Gülkoku arkadaşımız üstlendi eski başkanlarımızdan. Toptancılara bile borçları vardı onu söyleyeyim. Onları bile biz kendimiz karşıladık. Sonradan masa, sandalye, koltukları, çanakları, tabakları, perdeleri aklına ne geliyorsa arka kısmının kapatılması camekan olarak. Herşeyi yenilendi yani oranın. Bunların hepsini kendi çabalarımızla hallettik. Bu kadar uğraştan sonra, bu kadar emekten sonra bu yapılanları haksızlık olarak görüyoruz. Bu süreç bizi tüm Mimarsinanlılar’ı üzmüştür. Bunların yaşanmamasını tercih ederdik.

IMG-7212

“HİÇBİR ZAMAN SİYASETİN İÇİNDE OLMADIK”

HABER EKSPRES: Kamuoyunda bu olayın perde arkasıyla ilgili olarak çeşitli spekülasyonlar çıktı. Siz birinci ağızdan konuya netlik getirebilir misiniz?

BARBAROS KORKMAZ: Biz hiçbir zaman siyaset içinde olmadık. Bizim amacımız spor ve spora verilen destektir. Her zaman gençlerin yanında olacağız.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 272 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

TEPECİKTEN ALTIN VURUŞ: 1-0

TEPECİKTEN ALTIN VURUŞ: 1-0 TFF 3.Lig 2.Gruptaki temsilcimiz B.Çekmece Tepecikspor ikinci yarıda kendi sahasında ve seyircisi önündeki ilk maçı...

SİLİVRİ- ŞİLE YILDIZ MAÇI SİLİVRİ STADINDA

SİLİVRİ- ŞİLE YILDIZ MAÇI SİLİVRİ STADINDA TFF 3.Lig ekiplerinden Silivrisporun yarın Şile Yıldız ile oynayacağı kritik maç Çatalca Stadından alınarak Silivri...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi