İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


YILMAZERDEN Y.ESENYURTA DUYGUSAL VEDA MESAJI

YILMAZERDEN Y.ESENYURTA DUYGUSAL VEDA MESAJI

Tarih 18 Temmuz 2019, 14:52 Editör İskender Kordu

Yeşilesenyurtsporda yöneticilik yaptığı dönemde özellikle altyapıya büyük destek veren, forma sponsorluğu yapan Ferhat Yılmazerden duygusal bir veda mesajı geldi.

YILMAZER’DEN Y.ESENYURT’A DUYGUSAL VEDA MESAJI

 

Yeşilesenyurtspor’da yöneticilik yaptığı dönemde özellikle altyapıya büyük destek veren, forma  sponsorluğu yapan Ferhat Yılmazer’den duygusal bir veda mesajı  geldi.

 

Yılmazer görev yaptığı süre  içinde kulüp başkanı Hasan Demir ve yönetim kurulu üyeleriyle büyük bir uyum içinde çalıştıklarını söyledi.

 Birlikte bir çok şampiyonluğun altına imza attıklarını ifade eden Yılmazer “Hasan Demir gibi bir başkanla tanışmaktan ve  çalışmaktan dolayı çok mutluyum. Birlikte çok güzel işlerin altına imza attık.

Bana  yaşattıkları bütün güzellikler için Yeşilesenyurt camiasına başta kulüp başkanımız Hasan Demir olmak üzere herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şu anda sadece Çatalca Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği’ndeki görevime aktif olarak devam ediyorum. Bundan sonra Hasan Gökçe başkanımızın emrindeyim.” Dedi.

Bu haber 179 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

ÖNCE TESİS SONRA PROFESYONELLİK

ÖNCE TESİS SONRA PROFESYONELLİK M.K.Paşaspor Kulüp Başkanı Erhan Bulaca asıl hedeflerinin tesisleşerek profesyonelleşmeye doğru gitmek olduğunu sö...

BEYLİKGÜCÜNDE ŞEREF DEVRİ

BEYLİKGÜCÜNDE ŞEREF DEVRİ Amatör Küme ekiplerinden Beylikgücüsporda teknik heyete yeni bir isim daha geldi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi