İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ESENYURT KULÜPLERİNE ECRİMİSİL KISKACI

ESENYURT KULÜPLERİNE ECRİMİSİL KISKACI

Tarih 18 Ocak 2020, 21:57 Editör İskender Kordu

Esenyurt Belediye Şehir Stadının 2018 yılının Kasım ayından itibaren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne devrinin ardından o tarihten itibaren stattaki lokalleri kullanan Esenyurt kulüplerine geriye dönük ecrimisil borcu çıktı.

ESENYURT KULÜPLERİNE ECRİMİSİL KISKACI

 IMG-2257

Esenyurt Belediye Şehir Stadı’nın 2018 yılının Kasım ayından itibaren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne  devrinin ardından o tarihten itibaren stattaki lokalleri kullanan Esenyurt kulüplerine geriye  dönük ecrimisil  borcu çıktı.

 IMG-2262

 Kulüpler geriye dönük olarak çıkan bu ecrimisil borcuyla şoka uğrarken Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Murat Cebecioğlu da kararın yeniden gözden geçirilmesi için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden randevu talep etti. Bu talebe cevap alamayan Cebecioğlu’nun konuyu Ankara’ya taşıyacağı, İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez’in de desteğini arkasına alarak konuyu Spor Bakanlığına taşıyacağı elimize ulaşan bilgiler arasında. Konuyla ilgili olarak da bir açıklamada bulunan Cebecioğlu bütün kulüplere geriye  dönük olarak 9 Bin 500 Liralık ecrimisil borcu çıktığını, amatör spor kulüplerinin tek amacının bölgelerindeki gençlere spor yaptırmak olduğunu, bu kadar zorluklar arasında bir de böyle bir borcun  kulüplere dayatılmasının spora ağır bir darbe vuracağını söyledi.

IMG-2272

 Cebecioğlu “Konuyla ilgili olarak gerekli itirazlarımızı Bakanlık düzeyinde yapacağız. Bunun gayreti içinde olacağız. Spor kulüplerinin sırtına  yüklenen bu kamburu doğru bulmuyoruz.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 355 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

RECEP EROLDAN TAZİYE MESAJI

RECEP EROLDAN TAZİYE MESAJI B.Çekmece siyasetinin önde gelen isimlerinden Recep Erol B.Çekmecenin önde gelen spor adamlarından İskender Fındıkı...

İSKENDER FINDIKIN BABA ACISI

İSKENDER FINDIKIN BABA ACISI B.Çekmece Tepecikspor Yönetim Kurulu Üyesi İskender Fındıkın önceki gün vefat eden babası Fikret Fındık (80) son y...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi