İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


KENDİ MENFAATLERİNİ DÜŞÜNÜYORLAR

KENDİ MENFAATLERİNİ DÜŞÜNÜYORLAR

Tarih 17 Mayıs 2020, 11:01 Editör İskender Kordu

İstanbul Siirtgücüspor Teknik Direktörü İrfan Yıldızdan flaş öneri. SAL Klasman takımlarından İstanbul Siirtgücünün teknik direktörlük görevini yapan Yıldız 3.Ligin önümüzdeki sezon 4.Grup, Bölgesel Amatör Ligin de 12 grup yapılarak sorunun kökten çözüleceğini söyledi.

“KENDİ MENFAATLERİNİ DÜŞÜNÜYORLAR”

 

İstanbul Siirtgücüspor Teknik Direktörü İrfan Yıldız’dan flaş öneri. SAL Klasman takımlarından İstanbul Siirtgücü’nün teknik direktörlük görevini yapan Yıldız 3.Ligin önümüzdeki sezon 4.Grup, Bölgesel Amatör Ligin  de 12 grup yapılarak sorunun kökten çözüleceğini söyledi.

 IMG_8016.JPG

Yıldız “3.Lig 4 grup olsun, Bölgesel Amatör Lig 12 grup olsun. Sorun kökten çözülsün.” İfadesini kullandı. Yıldız şöyle konuştu “Küresel salgınla boğuştuğumuz şu dönemde bazı hoca ve  idareci arkadaşlarımızın açıklamaları bizleri üzüyor. Maalesef kendi menfaatlerini düşünüp ona göre açıklama yapıyorlar. Birileri Bölgesel Amatör Ligdeki takımlardan ilk 3’e giren 3.Lige  çıksın  diyor. Süper Amatör’de Play Off oynayan 16 takımdan sadece ilk 3 girsin diye açıklama yapıyorlar. Amaç ne? Çünkü ona  ve  onun takımına böyle yarıyor. Ben bu açıklamaların kendi başarısızlıklarını örtmek için yapıldığını  düşünüyorum. Çünkü çoğulcu bir düşünce değil bu. Eğer 3.Lig 4 grup olursa, BAL Liginde  ilk 2 sırayı  alan  takımlar bir üst lige çıkarılsın ve statü  gereği şu anda bütün maçlarını  alsalar dahi  küme  düşmesi kesinleşen 3.Lig ve  Bölgesel Amatör Ligdeki takımlar küme düşürülsün. Bölgesel Ligi 12 grup  olsun, 3.Lige çıkan 22 takım ve küme düşen 22  takım toplam 44 kontenjan açılıyor. Böylece onikinci grup kurulursa 14takımiçin de kontenjan açılacak ve toplamda 58 takım Bölgesel Amatör Lige çıkmış olacak. Yani İstanbul Süper Amatör Play  Off takımlarının tamamını Bölgesel Amatör Lige almış olacaklar ve böylece hem adaletli  hem de sorunsuz bir şekilde bu olay çözülmüş  olacaktır. Gerekirse 12.Grup İstanbul  takımlarından oluşsun ve sadece önümüzdeki  sezon küme düşme statüsü ona  göre  kurulsun. Aksi halde önümüzdeki sezonkimse takımkuramaz. Amatör liglerde ödemeler sadece bir kaç kişinin cebinden çıkıyor maalesef. Onun için onları da üzmeye ve bezdirmeye hiçbirimizin hakkı yok. En iyi çöküm  şekli bu bence.” İfadesini kullandı.

Bu haber 1256 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

ARAYIŞ İÇİNDEYİZ

ARAYIŞ İÇİNDEYİZ Süper Amatör Küme ekiplerinden Kanaryasporda teknik direktör Adem Aktaşla yolların karşılıklı olarak ayrılmasının a...

KANARYADA AKTAŞ DEVRİ KAPANDI

KANARYADA AKTAŞ DEVRİ KAPANDI Süper Amatör Küme ekiplerinden Kanaryasporda 4 yıldan beri süren Adem Aktaş dönemi resmen kapandı.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi