İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


SIRA TASLAĞA GELDİ

SIRA TASLAĞA GELDİ

Tarih 06 Haziran 2020, 01:27 Editör İskender Kordu

İstanbul Futbol İl Temsilciliği, taban birlikleriyle biraraya gelerek salgın nedeniyle yarıda kalan ligler konusunda fikir alışverişi yaptı.

SIRA TASLAĞA GELDİ

 

İstanbul Futbol İl  Temsilciliği, taban birlikleriyle biraraya  gelerek salgın  nedeniyle yarıda kalan ligler konusunda fikir alışverişi yaptı.

101870865_3639689502714844_4004105483580342272_o.jpg 

İstanbul Futbol İl Temsilcisi  Ali Tanrıyaşükür başkanlığında yapılan toplantı yaklaşık olarak 2 saat sürerken Tanrıyaşükür toplantıya katılan  taban birliklerinin temsilcilerinden görüşlerini alarak bol bol not tuttu. İl Hakem Kurulu, Saha Komiserleri  Derneği  ve TÜFAD İstanbul Şubesi’nden  gelen temsilcilerin katılımıyla yapılan toplantı sonrası resmi açıklama Tanrıyaşükür’den geldi. Tanrıyaşükür çok verimli bir toplantı yaptıklarını belirterek önümüzdeki  hafta bir toplantı  daha yaparak Amatör Kurula gönderecekleri taslağa son şeklini vermeyi düşündüklerini söyledi.

TANRIYAŞÜKÜR: HERKESİN DÜŞÜNCELERİ ÖNEMLİ

 Tanrıyaşükür “Gündem yine aynı. Sadece düşüncelerini alıyoruz. Onları  da alacağımız karar  ortak etmek istiyoruz. Bir yanlışlık yapmamak için herkesin düşünceleri bizim için önemli. Cumartesi ve  Pazar günü  dinlendikten sonra önümüzdeki hafta  arasında Ali Düşmez başkanımızla biraraya  gelerek  taslağa son şeklini vererek bu taslağı  Ankara’ya doğru yola çıkaracağız. Karar verirken  de az hatalı karar vermek istiyoruz.” Dedi.

Tanrıyaşükür, kimseyi mağdur etmeyecek bir karar vermek istediklerini sözlerine ekledi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1074 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

YENİ ADRESİNİZ HÜR OKULLARI

YENİ ADRESİNİZ HÜR OKULLARI B.Çekmece ilçesinde eğitim alanında hizmet veren Hür Okulları yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi velilerin ilgi oda...

ATAŞEHİRDEN DÜŞMEZE TAM DESTEK

ATAŞEHİRDEN DÜŞMEZE TAM DESTEK Ataşehir Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Ekrem Köseden İASKF Genel Başkanı Ali Düşmeze tam des...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi