İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


KORKUT TEKİN BIRAKIYOR MU?

KORKUT TEKİN BIRAKIYOR MU?

Tarih 25 Haziran 2020, 18:58 Editör İskender Kordu

Kivart Gümüşpınarsporu kulüp başkanı olarak tarihinde ilk kez 1.Amatör Kümeye taşıyan Korkut Tekinin 2020- 2021 sezonunda başkanlık görevine devam etmeyeceği belirsizliğini koruyor.

KORKUT TEKİN BIRAKIYOR MU?

 

Kivart Gümüşpınarspor’u kulüp başkanı olarak tarihinde ilk kez 1.Amatör Kümeye taşıyan Korkut Tekin’in 2020- 2021 sezonunda başkanlık görevine devam  etmeyeceği belirsizliğini koruyor.

 IMG_1168.JPG

BAŞKA KULÜPLER DE PEŞİNDE!

Takıma tarihinde ilk kez lig  atlatan  Tekin’in  başkanlık görevine  devam edip  etmemek için  başkanlığı  devraldığı yönetim kurulu üyesi Ferit Kaçar’la yapacağı görüşmenin  ardından karar vereceği belirtildi. Geçtiğimiz sezon Kaçar’ın  tam desteğini  arkasına  alan Tekin’in yeni sezonda da Kaçar’dan ve Gümüşpınar halkından tam destek isteyeceği, istediği  desteği arkasına alması halinde görevine  devam edeceği ifade  edildi. Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Tekin, kararını görevi  devraldığı  eski başkan ve yönetim kurulu  üyesi Ferit  Kaçar’la yapacağı görüşmenin ardından vereceğini söyledi.

“FERİT KAÇAR’LA  GÖRÜŞÜP KARARIMI VERECEĞİM”

 Tekin “Birkaç tane takımdan bana teklif var tamamen bizim takımı  al diye. Ben bunlara sıcak bakmadım. Önümüzde sadece  Kivart Gümüşpınarspor var. Onlarla oturacağım. Ferit başkandan devraldık. Önce  onunla konuşmam lazım. Onlar hepsi manevi desteğini  sürdürürse; bu  iş takım oyunu çünkü devam  etmeyi düşünüyorum. Olmazsa diğer gelen teklifler var. Olmazsa onlara bakacağız.”  Dedi.

“BUNU BAŞARMAK BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR ONUR”

Sezon başında yola şampiyonluk parolasıyla  çıktıklarını ifade eden  Tekin “Geçen sefer de dedim:  Biz şampiyonluk parolasıyla yola  çıktık. Bizim için fark eden bir şey  olmadı. Hedefimize 10 hafta  erken ulaşmış olduk. Biz Gümüşpınarspor’u aldığımızda en büyük hedefimiz hiç 1.Amatör görmemiş bu köklü kulübü 1.Amatöre taşımaktı. Bunu başarmak da bizim için  büyük bir onur. Buradan da emeği geçen  herkese başta oyuncularım olmak üzere tüm  yönetim kuruluna ve Gümüşpınar halkına teşekkür ediyorum. Kivart Gümüşpınarspor olarak Federasyon böyle bir karar aldığı için  bir an önce toplanıp önümüze bakacağız.” Şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 2373 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

ÇAKILDA 2.ATA DEVRİ

ÇAKILDA 2.ATA DEVRİ Amatör 2.Küme ekiplerinden Çakılsporda dün yapılan genel kurulla başkanlığa bir dönem aradan sonra yeniden Özbay At...

ALİPAŞASPOR KOLLARI SIVADI

ALİPAŞASPOR KOLLARI SIVADI Alipaşaspor Kulüp Başkanı Yadigar Ural, kongre sonrası çalışmalara hız verdi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi