İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


11 TAKIM DEDİK 11 TAKIM ÇIKTI/ İskender KORDU YAZIYOR

Tarih 08 Temmuz 2020, 19:43 Editör İskender Kordu

Aylardan beri süren bir tartışmaydı bu Bölgesel Amatör Ligden 3.Lige kaç takım çıkacak diye. Biz hiçbir zaman bu topun altına girmedik gazeteci olarak.

11 TAKIM DEDİK 11 TAKIM ÇIKTI

 

Aylardan beri süren bir tartışmaydı bu: Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lige kaç takım çıkacak diye. Biz hiçbir zaman bu topun altına girmedik gazeteci olarak.

 SON SÖZÜ FUTBOLCULAR SÖYLEYECEK/ İskender KORDU yazıyor

 Bazı sitelerde 20 takım 3.Lige çıkarılırken bile sustuk. Nedeni  de alınacak olan kararın herşeyden önce vicdana sığması gerekir diye düşünmemiz. Bu yüzden dedikodudan, algı operasyonlarının hep  dışında kaldık. Kimsenin dürtmesiyle haber yapmadık. Ya da bir kulüp çıksın diye diğer takımların hakkının yenmesi için algı yapmadık. Bütün takımların verdiği emeğe, çabaya ve harcadığı paraya saygı duyduk. Haber kaynaklarımız her zaman sağlam oldu. Bir haber paylaşacaksak, bir bilgi vereceksek doğruluğu, kaynağın sağlamlığı da önemliydi bizim için. Sonuçta bugün TFF kararları açıkladı. Ve biz toplantı devam ederken pandemi çıktığı anda durdurulan ligde lider durumda bulunan 11 takımın 3.Lige çıkmasının konuşulduğunu, kararın da bu yönde çıkabileceğini yazdık. Belki de Türkiye’de bu haberi yazan ilk site de biz olduk. Nitekim 3.Lig ve 2.Ligde lider olan takımların  bir üst lige çıkacağını, 2., 3., 4. Ve 5.sıradaki takımların da Play Off oynayarak ikinci takımların da buradan geleceğini yazdık karar açıklanmadan iki saat önceki  haberlerimizde. Ayrıca yine toplantı devam ederken 20 takım 3.Lige yükselecek haberlerinin gündemde tutulduğu bir süreçte sağlam kaynaklardan 11 grup liderinin 3.Lige yükseleceğini yazarak siz okurlarımıza en doğru haberlerimizi paylaşmaya çalıştık. Nitekim TFF kararları  da bu yönde oldu. Alınan kararlar pandemi başladığında gruplarında lider durumda bulunan 11takım 3.Lige yükseltildi. Bu zamana kadar yapılan bütün algı operasyonları da auta çıktı. Bizler siz okurlarımız için her zaman aynı duyarlılıkla haberlerimizi paylaşmaya devam edeceğiz. Bizleri sabırla takip ettiğiniz için de bütün okurlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bu haber 2366 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Köşe Yazıları

SAL KLASMANDA GÜZEL HABERLER YOLDA/ İSKENDER KORDU YAZIYOR

SAL KLASMANDA GÜZEL HABERLER YOLDA/ İSKENDER KORDU YAZIYOR SAL Klasmanda gruplarıyla ilgili karar beklenirken TFFnin bugünkü toplantısından çıkan kararlar beni açıkçası alı...

SAL KLASMAN DEYİP GEÇMEYİN/ İSKENDER KORDU YAZIYOR

SAL KLASMAN DEYİP GEÇMEYİN/ İSKENDER KORDU YAZIYOR SAL Klasman Gruplarının kaderinin belli olacağı bu günlerde SAL Klasman neden bu kadar önemli dediğinizi duyuyorum....


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi