İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


KULÜPLERİ YANLIŞ YÖNLENDİRMESİNLER

Tarih 09 Temmuz 2020, 17:41 Editör İskender Kordu

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili, TASKK Genel Başkanı, Amatör Kurul Başkanı ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez sert açıklamalar yaptı. SAL Klasman Grubundan çıkacak takım sayısıyla ilgili olarak sosyal medyada ve internet sitelerinde yapılan yayınlara sert tepki gösteren Düşmez, yayınların gerçek dışı olduğunu belirterek kulüplerden dedikodulara göre hareket etmemelerini, resmi açıklamayı beklemelerini istedi.

“KULÜPLERİ YANLIŞ YÖNLENDİRMESİNLER”

 IMG-2040

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili, TASKK Genel Başkanı, Amatör Kurul Başkanı ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez sert açıklamalar yaptı. SAL Klasman Grubundan çıkacak takım sayısıyla  ilgili olarak sosyal medyada ve internet sitelerinde yapılan yayınlara sert tepki gösteren Düşmez, yayınların gerçek dışı olduğunu belirterek kulüplerden dedikodulara göre hareket etmemelerini, resmi açıklamayı beklemelerini istedi.

 IMG-2049

“KULÜPLERİN KAFALARINI KARIŞTIRMASINLAR”

 Bugün yapılan istişare toplantısı öncesinde açıklamalarda bulunan Düşmez “Açıklamayı  bekleyecekler. Benden açıklamayı  beklesinler. Yazılanların hiçbiri gerçek değil. Onların hepsi palavra. Resmi ağızdan çıkmayan hiçbir  bilgi doğru değildir. Türkiye Futbol Federasyonu’nun ve TASKK’ın resmi bir sitesi vardır. Onun dışında yapılan  her türlü haberler dedikodudan öteye gidemez. Duyumlarla kulüpleri yanlış yönlendirmesinler. Kulüplerimiz bizim için çok değerlidirler. Yanlış bilgiler paylaşarak, bilgi kirliliği ile kulüplerin kafalarını karıştırmasınlar.” İfadesini kullandı.

IMG-2055

“UMUT TACİRLİĞİNİ BIRAKSINLAR”

Kendisini çıkan haberler sonrasında gerek Silivri’den, gerek Kağıthane’den gerekse diğer ilçelerden bir çok kulüp  temsilcisinin arayarak teyit istediğini ifade eden Düşmez “Böyle düşüncelerle  kulüplerin kafalarını kirletmesinler. Yanlışı, doğruyu karıştırarak umut tacirliğini bıraksınlar. Biz hiçbir zaman kulüplerimizi kandırmaktan yana  olmadık.” şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 336 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

DÜŞMEZ HEPSİNİ BİRLİKTE AÇIKLAYACAK

DÜŞMEZ HEPSİNİ BİRLİKTE AÇIKLAYACAK Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmezin herkesin merakla beklediği SAL Klasman Gruplarının kararını Türkiye genelindeki i...

SAL KLASMAN KARARI YİNE ERTELENDİ

SAL KLASMAN KARARI YİNE ERTELENDİ SAL Klasman Gruplarıyla ilgili bugün açıklanması gereken karar yine ertelendi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi