İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


TAMER CANBAZ BU İŞ SENSİZ OLMAZ DERSE GELİRİM

Tarih 10 Temmuz 2020, 23:44 Editör İskender Kordu

Ünlü teknik direktör Mehmet Çelik sessizliğini bozdu. İsmi bir çok profesyonel kulübün yanısıra Güzelcesporla da anılan Çelik henüz karar vermediğini söyledi.

“TAMER CANBAZ ‘BU İŞ SENSİZ OLMAZ’ DERSE GELİRİM”

 

Ünlü teknik direktör Mehmet Çelik sessizliğini bozdu. İsmi bir çok profesyonel kulübün yanısıra Güzelcespor’la da anılan Çelik henüz karar vermediğini söyledi.

 IMG-1422-Kopya

“HER DAİM  GÖREVE HAZIRIM”

 Çelik “Pandemi süreci çok bir süre  düşünmemi sağladı. Her ne kadar antrenörlükten uzak kaldığım zannedilse de zorunlu gelişim seminerlerini yerinde ve zamanında takip etme imkanı buldum. Tabi ki geçmiş dönemlerdeki birikimlerim ve Türk futbolunu yakından takip etmem bugün bu birikimlerimle daha güzel hedefler ve daha güzel planlarla hayata  geçirebileceğimi düşünerek önümüzdeki futbol  sezonunda gelen  çok özel teklifler var.  Bunlardan bir tanesi  de tabi ki çok saygı  duyduğum, yönetici olarak örnek alıp inandığım sevgili Tamer Canbaz’ın başkanlığını  yaptığı Güzelcespor’dan geldi.

“GÜZELCESPOR CAMİASININ ÖNÜNÜ TIKAMAMAM LAZIMDI”

 Başkanla çok uzun soluklu ve geleceğe yatırım planları  üzerinde konuşmuştuk. Bu iş bizim işimiz.  Ancak aynı anda gelen tekliflerinde olması nedeniyle, hedefleri olan bir kulübün zamanını almam bana yakışmazdı. Bu yüzden  tabi ki çok talibi  olan Güzelcespor camiasının önünü tıkamamam lazımdı. Benimki naz değil bu konuda bir karar almıştık. Önceden konuştuğumuz gibi gelen teklifler üzerinde hangisinin daha iyi değerlendirebiliriz onun hesapları içindeyim. Ama Güzelceliler beni yakından takip ederler. Ben bunu geçmiş dönemde Zara Ekinli, Ceylanspor ve Hadımköyspor’u çok sıkıntılı günlerde, paralarının bittiği bir dönemde gelip bedava alıştırıp hizmet ettiğimi herkes bilir.  

“GÜZELCESPOR’A HİZMET ETMEYE  HER DAİM HAZIRIM”

Bugün eğer Tamer Canbaz ‘Hocam bu iş sensiz olmaz. Güzelce camiasında mutlaka taşın altına elini  koyman gerekiyor. Gel.’ dediğinde  gelir, gençlerimize, Güzelce camiasına hizmet etmeye her daim hazırım. Bu konuda bir sıkıntı yok. Ama dediğim gibi Güzelcespor camiası tek adam sistemi ile  yönetilmiyor. Tamer Canbaz ne kadar saygılı olsa da aynı saygınlıkta baktığı yönetim kurulunun görüşleri de çok önemli. Yönetim kuruluyla birlikte hareket eden Tamer Canbaz’a yakın ilgi ve alakasından  dolayı teşekkür  ediyorum.

“BURASI BENİM KULÜBÜM”

Güzelcespor camiasında polemiklere gerek yok. Burası benim kulübüm. Asla birbirimize naz yapacak pozisyonda değiliz. Güzelce camiası büyük bir camiadır. Olur da bir gün bu camiaya hizmet etmek onur olur. Şimdilik Güzelcespor camiasına başarılar diliyorum.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 336 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

ESENKENTTE SAYKOLU DÖNEMİ

ESENKENTTE SAYKOLU DÖNEMİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Esenkent Gençliksporda yönetimin uzun süreden beri sözleşme yenilemek için görüştüğü t...

EKSİK YERLERE TRANFSERLER YAPTIK

EKSİK YERLERE TRANFSERLER YAPTIK Davutpaşaspor Genel Kaptanı Yalçın Civez geçtiğimiz sezonki kadroyu koruduklarını belirterek gerekli yerlere gerek...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi