İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BU İŞLERİ BİRAZ DAHA ÖĞRENSİN

Tarih 10 Temmuz 2020, 23:58 Editör İskender Kordu

Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbazdan genel kurul üyesi Doğan Dereliye cevap geldi. Canbaz, kulübünün kongresininr 2021 yılının mayıs ayında olacağını belirterek Kişi ve kişiler istedi diye Güzelcespor kongre yapmaz. Dedi.

“BU İŞLERİ BİRAZ DAHA ÖĞRENSİN”

 

Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz’dan genel kurul üyesi Doğan Dereli’ye cevap geldi. Canbaz, kulübünün kongresininr 2021  yılının mayıs ayında olacağını belirterek “Kişi ve kişiler istedi diye Güzelcespor kongre  yapmaz.” Dedi.

 IMG-7198

Canbaz şöyle konuştu “Doğan  Dereli heyecanlı bir kardeşim. Şimdi tabi ki genç bir isim. Farklı projeleri olduğu kulağıma geldi dolaylı yollardan. Ama bu işin zamanı var. Bu işin zamanı 2021 Mayıs ayında. İstiyorsa bir sene  daha  bekleyecek. Kişi ve kişiler istedi diye Güzelcespor kongre yapmaz. Yasal düzenleme neyi gerektiriyorsa  yasal tarihlerde yapar. Kardeşimiz biraz daha  çalışsın. Bu işleri biraz daha öğrensin. Bizi de bir şekilde inandırırsa 2021’de koltuğu devrederiz tabi ki. Böyle bir cesaretli  çıkışı da hoşuma gitti. “ ifadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 365 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

ESENKENTTE SAYKOLU DÖNEMİ

ESENKENTTE SAYKOLU DÖNEMİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Esenkent Gençliksporda yönetimin uzun süreden beri sözleşme yenilemek için görüştüğü t...

EKSİK YERLERE TRANFSERLER YAPTIK

EKSİK YERLERE TRANFSERLER YAPTIK Davutpaşaspor Genel Kaptanı Yalçın Civez geçtiğimiz sezonki kadroyu koruduklarını belirterek gerekli yerlere gerek...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi