İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


HÜR OKULLARI KAPILARINI BASINA AÇTI

HÜR OKULLARI KAPILARINI BASINA AÇTI

Tarih 06 Ağustos 2020, 12:21 Editör İskender Kordu

Bölgemizin özel eğitim sektöründe çığır açan Hür Okulları önceki gün yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi kapılarını bölge basınına açtı.

HÜR OKULLARI KAPILARINI BASINA AÇTI

 IMG-2891

Bölgemizin özel eğitim sektöründe çığır açan Hür Okulları önceki gün yeni  eğitim ve öğretim yılı öncesi  kapılarını  bölge basınına açtı.

 AU-AUAUAUA

Hür Okulları Kurucu  Başkanı Abdullah  Devecioğlu kurmaylarıyla birlikte okullarındaki eğitim sistemi  hakkında hem bilgi verdi hem de basın mensuplarıyla birlikte kahvaltı yaptı.

DEVECİOĞLU: KÖY ENSTİTÜSÜ MANTIĞINI GETİRDİK

Devecioğlu tanıtım toplantılarına katılan tüm basın mensuplarına teşekkür  ederek “Öncelikle hepiniz hoşgeldiniz, şeref  verdiniz. Bizler burada Hür Okulları olarak eski Köy Enstitüsü mantığıyla çocuklarımıza dokunarak, hissederek, yaşayarak öğrenebilecekleri bir eğitim modeli sunuyoruz. Çocuklarımıza bitki, sebze ve meyve nasıl ekilir, yetiştirilir ve ürün haline gelir öğretmek, hayvan sevgisini aşılamak, çocuklarımızda farkındalık yaratmak, Anadolu Lisesi’ni de hayata geçirerek akademik anlamda da onlara her türlü fırsatı sunmak istiyoruz. Bu okul hepinizin hizmetindedir. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Ülkemizin geleceği için bir şey yapabiliyorsak ne mutlu  bize.” İfadesini kullandı.

IMG-2905
 
IMG-2931
 
IMG-2914
 
AUEAEUAUEAUEUA
 
IMG-2949
Devecioğlu’nun  konuşmasının ardından Hür Okulları Genel Müdürü Ülven Şahin basın mensuplarına okulu gezdirerek hem organik bahçelerini, sınıf ünitelerini ve sosyal alanları tanıtan bir sunum yaptı.

Bu haber 466 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

DÜŞMEZ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

DÜŞMEZ SESSİZLİĞİNİ BOZDU Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmez sessizliğini bozdu. Düşmez, amatör liglerle ilgili kararın kolay olmadığını, bunun...

3 PUANLA DA DÖNEBİLİRDİK

3 PUANLA DA DÖNEBİLİRDİK Silivrispor Teknik Direktörü Sertan Güriz Karaköprü deplasmanında yenilmeden dönmenin de iyi bir sonuç olduğunu sö...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi