İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BAL STATÜSÜ DEĞİŞİYOR MU?

BAL STATÜSÜ DEĞİŞİYOR MU?

Tarih 29 Eylül 2020, 22:44 Editör İskender Kordu

Amatör Kurulu Başkanı ve İASKF Başkanı Ali Düşmez İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonunda yapılan toplantıda kulüplerden gelen statünün değiştirilmesiyle ilgili sorulara yanıt vererek Kuran-ı Kerim dışında herşeyin değişebileceğini söyledi.

BAL STATÜSÜ DEĞİŞİYOR MU?

 

Amatör Kurulu Başkanı ve İASKF Başkanı Ali Düşmez İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıda kulüplerden gelen statünün  değiştirilmesiyle ilgili sorulara yanıt vererek Kuran-ı Kerim dışında herşeyin değişebileceğini söyledi.

 

"BİR KURAN-I KERİM DEĞİŞMEZ"

Bu konunun bir süreç olduğunu, zamanı geldiğinde tartışmaya açılabileceğini ifade eden Düşmez "Bir Kuran-ı Kerim değişmez. Bu süreç sonunda gündeme gelebilecek bir konu bu. Bal statüsünü zamanı geldiğinde İstanbul'da ve Türkiye'de tartışmaya açabiliriz. Önce bu süreci atlatalım. Bölgesel Amatör Ligi kurarken futbol sevgisini 81 ile de yayabilir miyiz düşüncesiyle hareket ettik. Profesyonel takımı olmayan illerde de bu heyecan yaşansın istedik." ifadesini kullandı.

Bu haber 2075 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

BÖLGESEL AMATÖR LİG

KURUÇEŞMEDE TORUN DEVRİ

KURUÇEŞMEDE TORUN DEVRİ Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kuruçeşmesporda yapılan genel kurulda seçime tek liste olarak giren Nadir Torun y...

BALDAN SADECE 4 TAKIMIN 3.LİGE ÇIKMASI EŞİTSİZLİK

BALDAN SADECE 4 TAKIMIN 3.LİGE ÇIKMASI EŞİTSİZLİK İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı 9 Haziran Çarşamba günü başlayacak olan 2020- 2021 sezonu ö...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi