İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BAL TEK DEVRE Mİ OYNANACAK?

BAL TEK DEVRE Mİ OYNANACAK?

Tarih 29 Eylül 2020, 23:12 Editör İskender Kordu

Amatör Kurulu Başkanı ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonunda yapılan toplantıda kulüplerden gelen soruları yanıtlarken ligin tek devre olma ihtimali üzerine de net konuştu.

BAL TEK DEVRE Mİ OYNANACAK?

 

Amatör Kurulu Başkanı ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonu'nda yapılan  toplantıda  kulüplerden gelen soruları yanıtlarken ligin tek devre  olma ihtimali üzerine de net konuştu.

 

"5 ALTERNATİFİMİZ VAR"

Düşmez "Lig tek devre oynanabilir mi? 5 alternatifimiz var. Tek devre oynanması da, çift devre oynanması da gündemizde. 20 tane takım 3.Lige çıktı. Bölgesel Amatör Lig 276 takım oldu. Herşey olabilir. Her türlü olumsuzluğu düşünmek zorundayız." diye konuştu.

Bu haber 2580 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

BÖLGESEL AMATÖR LİG

KURUÇEŞMEDE TORUN DEVRİ

KURUÇEŞMEDE TORUN DEVRİ Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kuruçeşmesporda yapılan genel kurulda seçime tek liste olarak giren Nadir Torun y...

BALDAN SADECE 4 TAKIMIN 3.LİGE ÇIKMASI EŞİTSİZLİK

BALDAN SADECE 4 TAKIMIN 3.LİGE ÇIKMASI EŞİTSİZLİK İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı 9 Haziran Çarşamba günü başlayacak olan 2020- 2021 sezonu ö...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi