İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


TAKIMA İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ

TAKIMA İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ

Tarih 23 Ekim 2020, 14:43 Editör İskender Kordu

Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslandan flaş açıklamalar. Ligde ve kupadaki gidişat nedeniyle artan eleştirilere yanıt veren Güraslan takıma inandıklarını ve güvendiklerini söyledi.

“TAKIMA İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ”

 

Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan'dan  flaş açıklamalar. Ligde ve  kupadaki  gidişat nedeniyle  artan  eleştirilere yanıt veren  Güraslan takıma inandıklarını ve güvendiklerini söyledi.

 

 "Sevgili Silivrispor sevdalıları malum olduğu üzere ligin ilk beş maçında istediğimiz sonuçları alamadık.  İyi oyunumuzu skora yansıtamadık ama biz takımımıza inanıyor ve güveniyoruz. Sevgili Silivrispor sevdalıları, biz yönetime gelirken ne söz verdiysek arkasındayız. Sözümüzü yerine getiriyor ve getirmeye de devam edeceğiz.  Son günlerde özellikle sosyal medya üzerinden olumsuz eleştiriler alıyoruz. İyi niyetli eleştiriler bize katkı veriyor ama bazı art niyetli sosyal medya kullanıcıları pusuya yatmış, avcı misali olumsuz skor avcılığı yapma peşinde. Bu kötü niyetli kişilere soruyoruz: Deprem oldu stadımız da maç yapamadık. Kaç maçta takımın yanında oldunuz. Pandemi sürecinde aylarca bir kuruş gelirimiz olmadı neredeydiniz? Lokalimiz geçmişten gelen 180 Bin TL borç sebebiyle elimizden alınıyordu.  Tek kelime etmediniz. Kulübümüzün her hafta 15 Bin TL tutan Covid-19 testlerine maddi, manevi ne katkı sağladınız?

Bu kişiler şimdi çıkmış bizim Silivrisporluluğumuzu sorgulamaya kalkıyor. Orada durun arkadaşlar. Biz yönetim olarak kulübün en zor zamanlarında elini taşın altına koymuş insanlarız. Hayatı boyunca kulübümüze bir kuruş menfaati dokunmayanlar, hatta bugünkü zorlukların müsebbibi olanlar, siz hiç konuşamazsınız. Ben ve yönetim kurulum evimizden, aşımızdan keserek Silivrispor’un geleceğini kurmaya çalışıyoruz. Sizlere rağmen bunu başaracağız da kimsenin bundan şüphesi olmasın.

Biz yönetim kurulumuzla, teknik ekip ve futbolcularımızın arkasındayız. Takıma inanıyoruz. Bu takım ligi en iyi yerde bitirecek  inancını taşıyoruz. Yapıcı her türlü eleştiriye açığız ama skor bazlı pusuya yatanları, kulüpten menfaat temin etmeye çalışanları, hakaretle var olacaklarını sananları Silivrispor sevdalılarına havale ediyoruz. Yaşadığımız bir çok olumsuzluğa rağmen biz yönetim olarak bu kulübün geleceğini kuracağız. Bizler buna inanarak bu göreve geldik. Asla pes etmeyip bunu başaracağız ve görevini yapmanın gönül rahatlığıyla, günü geldiğinde emanetin sahibi olan, bize inanan genel kurul üyelerine emaneti teslim edeceğiz. Kamuoyuna ve tüm sevdası Silivrispor olanlara duyurulur." ifadesini kullandı.

Bu haber 482 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

GÜZELCENİN GELECEĞİ EMİN ELLERDE

GÜZELCENİN GELECEĞİ EMİN ELLERDE Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporun futbol okulu adeta fabrika gibi. Genel Koordinatörlüğe Tunç Sürenoğlunu g...

GEÇMİŞ OLSUN BEŞİR ZENGİN

GEÇMİŞ OLSUN BEŞİR ZENGİN Avcılar ilçesinde spor dünyasının sevilen isimlerinden Beşir Zengin karantina dönemini atlatarak yeniden eski sağlı...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi