İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


FENERBAHÇELİ İŞ İNSANLARI DERNEKLEŞTİ

FENERBAHÇELİ İŞ İNSANLARI DERNEKLEŞTİ

Tarih 27 Kasım 2020, 12:33 Editör İskender Kordu

B.Çekmece ilçesi yeni bir dernekle tanışıyor. Uzun süreden beri B.Çekmece ilçesinde faaliyet gösteren Fenerbahçeli iş adamları biraraya gelerek Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği olarak kurumsal bir kimlik kazandı.

FENERBAHÇELİ İŞ İNSANLARI DERNEKLEŞTİ

 

B.Çekmece ilçesi yeni bir dernekle tanışıyor. Uzun  süreden beri B.Çekmece ilçesinde faaliyet gösteren Fenerbahçeli iş adamları biraraya gelerek Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği olarak kurumsal bir kimlik kazandı.

 

 25 Kasım tarihinde resmi olarak kuruluşunu gerçekleştiren Büyükçekmece  Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği 23 kişilik kurucu yönetimi ile birlikte Fenerbahçe sevdasıyla yola çıktı. Fenerbahçelmi İş İnsanları Derneği'nin ilk yönetimi ise şu isimlerden oluştu: Hakan Küçük, Fatih İnan, Abdullah Biçer, Murat İlhan, Özlem Kantarcı Ilıca, Ayberk Bağcı, Harun Reşit Tığlı, Oğuz Türkönde, Fatma Esra Cebe Özcan, Arzu Aktaş Biçer, Hidayet Vurun, Erkan İlhan, Tayfun Alişan, Emir Kaya, Mehmet Seyitoğlu, Tayfun Şimşek, Ahmet Küçük, Serkan Çardakbaşı, Burak Uçar, Haluk Küçük, Zafer İlhan, Orhan Akgün ve Mehmet Hepgül.

Oluşum sonrası dernek yönetimi tarafından yapılan yazılı açıklamada da şu ifadelere yer verildi "Değerli basın mensupları ve birbirinden kıymetli Fenerbahçe sevdalısı gönüldaşlarımız: Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği’mizin kuruluş amacı Fenerbahçe Spor Kulübü’ne hizmettir. Belli bir konuma gelmiş Fenerbahçe aşığı, sevdalısı iş adamı ve yöneticilerin herhangi bir beklentisi olmadan Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimine hizmet ve katkıda bulunabilecekleri her türlü koşulda kulübün değerlerinin korunması ve yüceltilmesi için çaba gösteren bir platform oluşturulmasıdır.

Aşağıda isimleri yazılı birbirinden değerli 23 iş insanı ile birlikte 25.11.2020 tarihinde kuruluşumuzu gerçekleştirmiş bulunmaktayız: Hakan Küçük, Fatih İnan, Abdullah Biçer, Murat İlhan, Özlem Kantarcı Ilıca, Ayberk Bağcı, Harun Reşit Tığlı, Oğuz Türkönde, Fatma Esra Cebe Özcan, Arzu Aktaş Biçer, Hidayet Vurun, Erkan İlhan, Tayfun Alişan, Emir Kaya, Mehmet Seyitoğlu, Tayfun Şimşek, Ahmet Küçük, Serkan Çardakbaşı, Burak Uçar, Haluk Küçük, Zafer İlhan, Orhan Akgün ve Mehmet Hepgül.

İlkelerimiz; öncelikle dürüstlük, şeffaflık ve Fenerbahçe'ye hizmette şahsi menfaat ve çıkar ilişkilerinden uzak durmaktır. Fenerbahçe'ye hizmet ederken tek amacımız Fenerbahçe Spor Kulübü’nün hassasiyetlerini ön planda tutarak çıkar amacına dayalı bir faaliyete izin verilmeyecek ve bununla mücadele edilecektir. Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği her türlü maddi ve manevi varlığı tüzüğünde de belirtildiği şekilde Fenerbahçe Spor Kulübü’ne ait olacaktır. Kurmuş olduğumuz Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği’mizi kulüp bünyesine katan Fenerbahçe Spor Kulübü’ne teşekkür ederiz. Kuruluş sürecimiz içinde bizlerden desteklerini esirgemeyen Fenerbahçe Spor Kulübü Dernekler Masası Başkanı Sayın Sevil Zeynep Becan'a, Dernekler Masası Sorumlusu Sayın Asil Erkan'a, Şube ve Dernekler Masası Yönetim Danışmanı Sayın Doç.Dr.Erdal Şen’e ve Sayın Avukat Burcu Aydın’a teşekkür ederiz."

Bu haber 1407 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

TRANSFER KOZAN MAÇI SONRASINDA

TRANSFER KOZAN MAÇI SONRASINDA TFF 3.Lig ekiplerinden Silivrisporda ara transfer defterinin Kozan maçı dönüşünde açılacağı öğrenildi.

AMATÖR UYGULAMA ESASLARI KİTAPÇIĞI YAYINLANDI

AMATÖR UYGULAMA ESASLARI KİTAPÇIĞI YAYINLANDI Amatörlerin uzun bir süreden beri merakla beklediği 2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları yayınl...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi