İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


AKSU YENİDEN ADAY

AKSU YENİDEN ADAY

Tarih 25 Aralık 2020, 21:25 Editör İskender Kordu

Amatör 2.Küme ekiplerinden Silivri Mimarsinansporun kulüp başkanı Mehmet Şirin Aksunun Mart ayında yapılması planlanan genel kurulda yeniden aday olacağı öğrenildi. Aksunun bir dönem daha devam etmek istediği, liste hazırlığını ise şimdiden yapmaya başladığı belirtildi.

AKSU YENİDEN ADAY

 

Amatör 2.Küme ekiplerinden Silivri Mimarsinanspor’un kulüp başkanı Mehmet Şirin Aksu’nun Mart ayında yapılması planlanan genel kurulda yeniden aday olacağı öğrenildi. Aksu’nun bir dönem daha devam etmek istediği, liste hazırlığını ise şimdiden yapmaya başladığı belirtildi.

 

“DEVAM ETMEM GEREKİYOR”

Konuyla ilgili olarak sessizliğini bozan Aksu mevcut şartlara göre devam  etmesi gerektiğini söyledi. Aksu “Mevcut şartlara göre devam etmem gerekiyor. Mimarsinan bizim çocuğumuz. Elimizden geldiği kadarıyla her zaman sahip çıkacağız. Zamanı geldiğinde kulüp başkanlığını bıraktığımda bile her zaman Mimarsinan’ın destekçisi olmaya devam  edeceğim.” Dedi.

Bu haber 8968 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

ÇAKILDA 2.ATA DEVRİ

ÇAKILDA 2.ATA DEVRİ Amatör 2.Küme ekiplerinden Çakılsporda dün yapılan genel kurulla başkanlığa bir dönem aradan sonra yeniden Özbay At...

ALİPAŞASPOR KOLLARI SIVADI

ALİPAŞASPOR KOLLARI SIVADI Alipaşaspor Kulüp Başkanı Yadigar Ural, kongre sonrası çalışmalara hız verdi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi