İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


GÜZELCESPORDA OLMAK GURUR VERİCİ

Tarih 01 Ekim 2021, 14:07 Editör İskender Kordu

Güzelcespor Başkan Yardımcısı Erdem Kadakal, bu yıl yönetimine girdiği Güzelcesporda görev almaktan, böyle bir camia içinde olmaktan dolayı onur ve gurur duyduğunu söyledi.

“GÜZELCESPOR’DA OLMAK GURUR VERİCİ”

 IMG-8365-Kopya

Güzelcespor Başkan Yardımcısı Erdem Kadakal, bu yıl yönetimine girdiği Güzelcespor’da görev almaktan, böyle bir camia içinde olmaktan dolayı onur ve gurur duyduğunu söyledi.

 IMG-8373-Kopya

 Kadakal  “Tamer Canbaz gibi değerli bir kardeşimizin yönetiminde yer almaktan gerçekten onur ve gurur verici bir duygu. Daha önceki dönemlerde yöneticilik yapmış olmama rağmen Güzelcespor’daki aile ortamı hiçbir yerde yok.  Güzelcespor çok farklı bir camia. Futbol faaliyetleri dışında güncel olan ve önemli sosyal faaliyetler içerisinde olmak topluma faydalı çalmalar yapmak beni fazlasıyla mutlu etmektedir.

 IMG-8379-Kopya
Aynı zamanda hedefleri olan bir takımda Başkan Yardımcısı olarak görev yapmam benimde sorumluluklarımı fazlasıyla arttırdığını düşünüyorum. Hedefler doğrultusunda ilk gün olduğu gibi bugün de Güzelcespor’a elimizden gelen her türlü desteği gençlerimize vermeyle devam edeceğiz” dedi.

Bu haber 135 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

GÜMÜŞPINARA FASLI ÖNLİBERO

GÜMÜŞPINARA FASLI ÖNLİBERO Amatör 1.Küme ekiplerinden Gümüşpınarspor dış transferde bombayı patlattı.

ŞENOL GÜMÜŞPINARLA EL SIKIŞTI

ŞENOL GÜMÜŞPINARLA EL SIKIŞTI Amatör 1.Küme ekiplerinden Gümüşpınarspor, yeni sezon öncesi bir anlaşmaya daha imza attı.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi