İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ÖNEMLİ OLAN TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMAK

Tarih 06 Ekim 2021, 16:01 Editör İskender Kordu

Güzelcespor Yönetim Kurulu Üyesi Recep Erol pandemi nedeniyle 1.Amatör Liglerinin ileri bir tarihe ötelenmesinin yönetim olarak bütün planlarını suya düşürdüğünü söyledi.

“ÖNEMLİ OLAN TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMAK”

 

Güzelcespor Yönetim Kurulu Üyesi Recep Erol pandemi nedeniyle 1.Amatör Liglerinin ileri bir tarihe ötelenmesinin yönetim olarak bütün planlarını suya düşürdüğünü söyledi.

 IMG-9806-Kopya

“PANDEMİ BÜTÜN PLANLARIMIZI SUYA DÜŞÜRDÜ”

İnsan sağlığının herşeyden önce geldiğini dile getiren Erol “Biz ligler başlayacak diye hocalarımızla, futbolcularımızla anlaşmalarımızı yaptık. Malzemelerimizi, yeni formalarımızı, eşofmanlarımızı, bütün herşeyimizi hazırladık. Transferlerimizi de yaptık ama liglerin beklediğimizden de ileri bir tarihe ötelendiği söylendi. Hatta Güzelcespor’un dayanışma gecesinin tarihini, sanatçıları bile belirledik. Bu sene bizim için önemliydi. Pandemiden dolayı liglerin ötelenmesi Güzelcespor yönetimi olarak bütün planlarımızı suya düşürdü. Tabi ki sağlık çok önemli. Ama yurt dışına baktığımızda da durumun çok farklı olduğunu görüyoruz. Beşiktaş’ın Ajax eplasmanında 55 Bin seyirci vardı statta. Galatasaray’ın Marsilya deplasmanında da 60 Bin kişi hınca hınç doldurdu stadı. Burada çifte standart olmaması lazım. Pandemi varsa sadece Türkiye’de değil. Ancak kurallara da uyacağız. Maske, mesafe, hijyen ve aşı. Pandemi kurallarının geçmesini, liglerin artık açılmasını bekliyoruz.” İfadesini kullandı.

IMG-9817-Kopya

“AŞIYA KARŞI ÖNYARGI VAR”

Ülkemizdeki aşılanma sayısının Avrupa’nın gerisinde olmadığını ifade eden Erol “Sağlık Bakanlığımız çalışıyor. Avrupa’daki aşılama oranı ülkemizden yüksek değil. Aşıda sıkıntı yok. İsteyen istediği aşıyı tercih edebiliyor ama maalesef bazı grupların da aşıya karşı ön yargısı var. Mutlak surette aşı olmamız gerektiğini Bakanlık söylüyor. Biz de buna katılıyoruz. Aşı olup da aşı olmayalım diyenler var. Maalesef böyle provokatörler var aramızda. Bunlara karşı uyanık olmamız lazım.” Şeklinde konuştu.

IMG-9825-Kopya

“HİZMET YÖNÜNDE AKSAKLIKLAR GÖRÜLMESİNDEN ÜZÜNTÜ DUYUYORUZ”

Güzelcespor’da uzun yıllardan beri görev seçmeden yöneticilik yapan Erol, insanların çaba gösterdiği her yerde kendisinin de olduğunu ifade ederek B.Çekmece Ziraat Odası Başkanlığı yaptığı dönemden bir hatırlatma yaparak “Benim özellikle burada Ziraat Odası Başkanlığı yaptığım dönemde çiftçilerimizin aktif olarak üretim yaptığı, faaliyet yaptığı Güzelce, Kumburgaz, Celaliye, Karaağaç, Çakmaklı, Tepecik ve merkez bizim için vazgeçilmez. Buralardan gelecek her türlü talebi biz emir telakki ediyoruz. Yani gerçekten burada, yöre insanının hiçbir karşılık beklemeden bölgesi için, yarınları için çabaladığını gördüğümüz zaman biz daha çok çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Bu bölgeyi ihmal etmememiz gerektiğini biliyoruz. Özellikle son dönemde Karaağaç, Çakmaklı, Kumburgaz, Celaliye, Kamiloba ve Tepecik’in ihmal edilmesinden, hizmet yönünde aksaklıkların görülmesinden üzüntü duyuyoruz. Burada gördüğümüz eksiklikleri de her platformda ilgililere söylememiz gereken bir üslupla söylüyoruz. Önemli olan ilçemize, bölgemize taş üstüne taş koymak. Taş üstüne taş koyanlara da teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Haber: İskender KORDU

 

 

 

Bu haber 255 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

ŞENOL GÜMÜŞPINARLA EL SIKIŞTI

ŞENOL GÜMÜŞPINARLA EL SIKIŞTI Amatör 1.Küme ekiplerinden Gümüşpınarspor, yeni sezon öncesi bir anlaşmaya daha imza attı.

GÜMÜŞPINARDAN ORTASAHAYA TAKVİYE

GÜMÜŞPINARDAN ORTASAHAYA TAKVİYE Amatör 1.Küme ekiplerinden Gümüşpınarspor yeni sezonun başlamasına uzun bir süre kala anlaşmalarını yapmaya başladı...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi