İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


JENERİKTE ÖNCE AHLAK SONRA SPOR

Tarih 18 Kasım 2021, 15:34 Editör İskender Kordu

B.Çekmece ilçesi amatör kulüplerinden İstanbul Jeneriksporda altyapı sonuç odaklı değil yetiştirici odaklı bir düşünce ile hareket ediyor.

JENERİK’TE ÖNCE AHLAK SONRA SPOR

 IMG-7860-Kopya

B.Çekmece ilçesi amatör kulüplerinden İstanbul Jenerikspor’da altyapı sonuç odaklı değil yetiştirici odaklı bir düşünce ile hareket ediyor.

 IMG-7863-Kopya

MARKAL: AMAÇ ÇOCUKLARI SPORUN İÇİNDE TUTMAK

 U 16 kategorisinde antrenmanlarını Güzelce Turgay Şeren Stadı’nda sürdüren İstanbul Jenerikspor’da teknik sorumlu Yasin Markal, amaçlarının sonuç değil oyuncuları sporun içinde tutmak olduğunu söyledi. Sporculara altyapıda doğru insan olmayı, iyi bir birey olmayı öğrettiklerini, sonuç odaklı çalışmadıklarını ifade eden Markal “Bizim için sonuç arka planda. Amaç çocukları sporun içinde tutmak.” İfadesini kullandı.

TAGAY: SKOR ODAKLI DEĞİLİZ

İstanbul Jenerikspor Yönetim Kurulu Üyesi Erol Tagay da yaptığı açıklamada skor odaklı olmadıklarını söyledi.

IMG-7888-Kopya
Tagay “Skor odaklı değiliz. Amaç çocukları spor kazandırmak. Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak.” Şeklinde konuştu.

KAPUCUOĞLU: AMAÇ TOPLUMA AHLAKLI BİREYLER KAZANDIRMAK

İstanbul Jenerikspor Kulüp Başkanı Murat Kapucuoğlu da yaptığı açıklamada topluma sağlıklı, ahlaklı ve doğru bireyler kazandırmak istediklerini söyledi.

IMG-7882-Kopya
Kapucuoğlu “Amacımız topluma sağlıklı, ahlaklı bireyler kazandırmak. Bu düşüncemiz tüm yaş grupları için geçerli.” Dedi.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

Bu haber 162 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

KUMBURGAZ BENİM AİLEM

KUMBURGAZ BENİM AİLEM Kumburgazpor Altyapı Teknik Sorumlusu Yasin Yazıcı, Kumburgazsporun ailesi haline geldiğini, kafasının rahat olduğu...

HAZIRLIK MAÇI SONUÇLARI

HAZIRLIK MAÇI SONUÇLARI Bölgesel Amatör Lig, Amatör 1.Küme ve Amatör 2.Küme hafta sonunu hazırlık maçları yaparak değerlendirdi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi