İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


MEZARCILAR ÇEVİKİN YEMEĞİNDE BULUŞTU

Tarih 12 Ocak 2022, 12:37 Editör İskender Kordu

İstanbul Mezar İşleri Esnaf Derneği Başkanı Sebeki Çevik hafta sonunda dernek üyelerine yemek vererek derneği biraraya getirdi.

MEZARCILAR ÇEVİK’İN YEMEĞİNDE BULUŞTU

 IMG-7048-Kopya

İstanbul Mezar İşleri Esnaf Derneği Başkanı Sebeki Çevik hafta sonunda dernek üyelerine yemek vererek derneği biraraya getirdi.

 IMG-7073-Kopya

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanı Ayhan Koç’un da konuşmacı olarak yer aldığı yemekli toplantıda İstanbul’daki mezarcıların sorunları masaya yatırıldı.

IMG-7083-Kopya

 
IMG-7092-Kopya
 
IMG-7097-Kopya
 
IMG-7101-Kopya
 
ÇEVİK: KÖPRÜ GÖREVİ GÖRMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Yemeğin ardından toplantının açılış konuşmasını aynı zamanda organizasyona ev sahipliği yapan İstanbul Mezar İşleri Esnaf Derneği Başkanı Sebeki Çevik yaptı.

IMG-7051-Kopya
Çevik hoş geldin konuşmasının ardından şöyle dedi “Bizler İstanbul’un tüm mezarlıklarında hizmet veren mezar yapımı esnafları olarak derneğimiz çatısı altında birlik ve beraberliğimizi sağlamak üzere yeni yönetim kadromuz ile çalışmaya özverili bir şekilde devam etmekteyiz. Dünyayı saran, 2 yıldır bizlere zor günler yaşatan pandemi, toplum olarak hepimizi etkilemiştir. En kısa sürede bitmesini temenni ediyoruz. Sayın Ayhan Başkanımızı ziyaret ettiğimizde tüm esnaf arkadaşlarla bir toplantı yapma önerimize başkanımız da olumlu yanıt verdi. Bu vesile ile bir aradayız. Kendisine de teşekkür  ederiz.
IMG-7055-Kopya
Toplantımızın amacı idaremiz ile esnafımızı biraraya getirebilmek, başkanımızın fikirlerini ve beklentilerini dinlemek, idare ile esnafımız arasında iletişimi daha da güçlendirmektir. Bizler mezar yapımı esnafı olarak kendimizi Büyükşehir Mezarlıklar Daire Başkanlığının bir parçası olarak görmekteyiz. Bu sorumlulukla, bu düşüncelerle çalışmaya gayret gösteriyoruz. Sorunlarımızı, sıkıntılarımızı, iş hayatımızdaki eksikliklerimizi en aza indirmek için derneğimiz olarak da esnafımız ve idare  arasında bir köprü görevi görmeye çalışıyoruz.” İfadesini kullandı. Çevik, esnafların yaşadıkları sorunlar hakkında da bilgilendirme yaparak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanı Ayhan Koç’tan da destek istedi.
IMG-7060-Kopya

KOÇ: DAİREMİZDE ÇALIŞAN PERSONELLE SİZİN ARANIZDA BİR FARK YOK

Çevik’ten sonra sahneye gelerek konuşma yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanı Ayhan Koç “Sizlerden kendimizi farklı görmüyoruz. Dairemizde çalışan personelle sizin aranızda bir fark yok. Bizim tek isteğimiz kaide ve kurallara uyulması. Sorunların çözümü noktasında elimizden ne geliyorsa yapmak için hazırız. Her konuda kapım sizlere sonuna kadar açık.” Şeklinde konuştu.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

Bu haber 159 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ HÜSEYİN EROĞLU

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ HÜSEYİN EROĞLU Alfomet Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Eroğlu bir mesaj yayınlayarak 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının ...

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ NURİ ÇOLAKOĞLU

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ NURİ ÇOLAKOĞLU Silivrispor Asbaşkanı Nuri Çolakoğlu bir mesaj yayınlayarak 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının 103. yılını kutladı...

EN ÇOK OKUNANLAR


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi