İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


TOPCUOL AİLESİNDEN ORMANLIYA ARMAĞAN

Tarih 31 Temmuz 2022, 17:04 Editör İskender Kordu

İş insanı Katsan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Topcuol ve ailesinin birlikte yaptırdığı Abdullah Topcuol Aile Sağlık Ocağı Merkezi Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Ormanlı Mahalle Muhtarı Kerem Beceren ve Topcuol Ailesi bireylerinin katılımıyla yapıldı.

TOPCUOL AİLESİNDEN ORMANLI’YA ARMAĞAN

IMG-2986-Kopya 

İş insanı Katsan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Topcuol ve ailesinin birlikte yaptırdığı Abdullah Topcuol Aile Sağlık Ocağı Merkezi Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Ormanlı Mahalle Muhtarı Kerem Beceren ve Topcuol Ailesi bireylerinin katılımıyla yapıldı.

 IMG-2991-Kopya

 
IMG-2999-Kopya
Dualar eşliğinde açılışı yapılan Abdullah Topcuol Aile Sağlık Ocağı Merkezi Ormanlı halkının hizmetine geçti.

 IMG-2968-Kopya

Açılış töreninin ilk konuşmasını Ormanlı Mahalle Muhtarı Kerem Beceren yaptı.

BECEREN: NE ZAMAN KAPILARINI ÇALSAK BİZİ HİÇBİR ZAMAN BOŞ ÇEVİRMEDİLER

Beceren Topcuol Ailesinin sağlık ocağı açılışında olduğu gibi bugüne kadar her konuda maddi ve manevi olarak yanlarında olduğunu söyledi. Beceren “Ne zaman kapılarını çalsak bizi hiçbir zaman boş çevirmediler. Aklınıza ne geliyorsa sağlıyorlar bize. Böyle bir tesisi Ormanlımız’a kazandırdığımız için de gururluyuz. Uzaktan, yakından açılışımıza gelen herkese teşekkür ederiz. Allah razı olsun.” Diye konuştu. 

IMG-2972-Kopya
Beceren konuşmasının ardından Topcuol Ailesine hizmetlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
TOPCUOL: HİZMETLERİN DEVAMI İÇİN BİZ HER ZAMAN HAZIRIZ

Açılışta günün ikinci konuşmasını Topcuol ailesi adına Ercan Topcuol yaptı.

 IMG-2974-Kopya
Topcuol her zaman Ormanlı Mahallesi’nin yanında olduklarını söyledi. Topcuol “Hizmetlerin devamı için biz her zaman hazırız.” Dedi.

ÜNER: KATSAN GIDA’YA VE TOPCUOL AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Topcuol’dan sonra konuşmak için kürsüye gelen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner Ormanlı’ya böyle bir tesis kazandırdığı için Katsan Gıda’ya ve Topcuol Ailesine teşekkür etti.

 IMG-2977-Kopya
Üner “Bugün Ormanlı’da yapılan açılışlardan birini yapmak için buradayız. Çatalca’ya güzel bir hizmet kazandıran Katsan Gıda’ya ve Topcuol Ailesine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da inşallah meydanı bitireceğiz. Aydınlatmayı tamamlayacağız. Bugün buraya vakitlerini ayırarak bizlerle birarada bulunan misafirlerimize de teşekkür ediyoruz.” İfadesini kullandı.

ERMİŞ: SAĞLIK ÇALIŞMALARI ÇOK KIYMETLİ

Açılışın son konuşması da Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş’ten geldi. Ermiş açılışta emeği geçen herkese teşekkür etti.

IMG-2979-Kopya
Ermiş “Bugün, burada açılışını yaptığımız sağlık ocağını Ormanlı’ya kazandıran Topcuol Ailesine canı gönülden teşekkür ediyorum. Sağlık çalışmaları çok kıymetli. Sağlık çalışanlarımızın kıymetini de iyi bilmemiz lazım. Bu hizmetin de çok değerli olduğunu zamanla göreceğiz diye düşünüyorum.” Şeklinde konuştu.
IMG-2955-Kopya
 
IMG-2934-Kopya
 
IMG-2957-Kopya
 
IMG-2966-Kopya
Açılışın ardından Ormanlı Mahalle Muhtarı Kerem Beceren, Topcuol ailesi ile birlikte Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve beraberindeki misafirlere Abdullah Topcuol Sağlık Merkezi'ni gezdirdi.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU

Bu haber 244 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

HAZIRLIK MAÇI PROGRAMI

HAZIRLIK MAÇI PROGRAMI Hazırlık maçları belli olmaya başladı

HAZIRLIK MAÇI TOPLU SONUÇLAR

HAZIRLIK MAÇI TOPLU SONUÇLAR Hazırlık maçlarında alınan sonuçlar


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi