İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BÜFİDDEN ANLAMLI DAYANIŞMA GECESİ

Tarih 23 Mart 2023, 02:01 Editör İskender Kordu

B.Çekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği dün akşam düzenlediği geceyle 11 ilimizde meydana gelen deprem nedeniyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yardımlaşma ve dayanışma gecesi tertipledi.

BÜFİD’DEN ANLAMLI DAYANIŞMA GECESİ

IMG-1511-Kopya 

B.Çekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği dün akşam düzenlediği geceyle 11 ilimizde meydana gelen deprem nedeniyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yardımlaşma ve dayanışma gecesi tertipledi.

 IMG-1497-Kopya

Ramada Otel’de yapılan geceye katılım büyük oldu. Geceye ev sahipliği yapan B.Çekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği son yıllardaki en anlamlı etkinliğe imza attı.

KÜÇÜK: GÜN DAYANIŞMA GÜNÜ

Gecede açılış konuşmasını dernek başkanı Hakan Küçük yaptı.

IMG-1548-Kopya
Küçük “Gün dayanışma günü. Rekabeti sahada bırakıp birebir olma günü. Katkılarından ve desteklerinden dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi.

HANCIOĞLU: BURADA OLMAK BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Küçük’ten sonra söz alan HDİ Sigorta Genel Müdürü ve Fenerbahçe Kongre Üyesi Ceyhan Hancıoğlu sahneye gelerek böyle bir gecede depremzedeler için biraraya gelmenin çok anlamlı olduğunu söyledi.

356
Hancıoğlu “Burada olmak bizim için çok önemli. Hepinizden de depremzedeler için destek olmanızı bekliyorum.” İfadesini kullandı.

SARAN İLGİ ODAĞI OLDU

Gecenin en çok dikkat çeken isimlerinden biri de Fenerbahçe’nin eski yönetim kurulu üyesi Sadettin Saran oldu.

333
Günün anlamı üzerine bir konuşma yapan Saran böyle anlamlı bir gecede bulunmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu, üzerine düşen ne varsa yerine getirmekten büyük bir memnuniyet duyacağını söyledi.

KOMSUOĞLU: HER ZAMAN BU DERNEĞİN YANINDA OLMAKTAN DOLAYI MUTLULUK DUYDUK

Hancıoğlu’ndan sonra sözü bu kez Fenerbahçe Erkek Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu geldi.

336
Kamsuoğlu yaptığı açıklamada her zaman B.Çekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği’nin yanında olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi. Komsuoğlu “Her zaman bu derneğin yanında olmaktan dolayı mutluluk duyduk, duyacağız.” Şeklinde konuştu.
352

ÇETİN: BUNUN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Komsuoğlu’ndan sonra söz alan Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ruşen Çetin devletle elele vererek, omuz omuza olarak bunun üstesinden geleceklerini söyledi. Çetin “İnşallah omuz omuza, hep birlikte devletimizle, Türk halkı olarak bunun üstesinden geleceğiz.” Dedi.

KAZANCI’DAN TEŞEKKÜR

B.Çekmece Belediye Başkan Yardımcısı ve Fenerbahçe Kongre Üyesi Ömer Kazancı da sahneye gelerek bir konuşma yaptı.

245
Kazancı “Bu kadar kısa sürede kurulup da bu kadar anlamlı işler yapan dernek yok. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Çok büyük bir felaket yaşadık. Bu felakette tüm Türkiye tek yürek oldu. Tüm vatandaşlar, sivil toplum örgütleri el ele vererek depremin yaralarını sarmaya çalıştık. Ama yeterli değil bu. Çalışmalar devam edecek.” Şeklinde konuştu.

TUNA: DESTEĞİ GEÇEN HERKESE GERÇEKTEN ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Son olarak konuşmak için kürsüye B.Çekmece İlçe Kaymakamı Ali İkram Tuna geldi. Tuna depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara da şifa dileyerek başladı sözlerine.

 aaa
Tuna “6 Şubat sabahı hepimiz bir kabusla uyandık. B.Çekmece ilçesi bu sürece iş insanlarıyla, gönüllüleriyle ve sivil toplum kuruluşlarıyla büyük katkı sağladı. Bu anlamda desteği geçen herkese gerçekten şükranlarımı sunuyorum. Depremin tahribatı ne kadar yüksekse toplumun gösterdiği refleks de o kadar göğüs kabartıcıydı. Bu akşam burada bir araya gelen bütün misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Yaptığımız katkının anlamı çok büyük olacaktır. Bundan hiçbirinizin şüphesi olmasın.” Dedi.

Öte yandan konuşmaların ardından depremzedeler yararına açık arttırma yapıldı. B.Çekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Başkanı Hakan Küçük ve yönetim kurulu gecenin kusursuz geçmesi için gecenin başından sonuna kadar misafirlerle yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliğine imza attı.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

Bu haber 151 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

GÜZELCEDE ALTYAPIYA İKİ SORUMLU

GÜZELCEDE ALTYAPIYA İKİ SORUMLU Süper Amatör Küme ekiplerinden Güzelcesporda altyapıda devrim gibi karar.

SÜRENOĞLUNUN YETKİLERİ GENİŞLETİLDİ

SÜRENOĞLUNUN YETKİLERİ GENİŞLETİLDİ Süper Amatör Küme ekiplerinden Güzelcesporda altyapı genel koordinatörü Tunç Sürenoğlunun kongrenin ardından yetkil...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi