GOL DÜELLOSU ÖMERLİNİN: 5-4


Açıklama: U 17 B Ligi 2.Grupta zirve mücadelesi veren Avcılar 1903’e son haftaların flaş ekibi Ömerlispordan büyük darbe. İki siyah beyazlı takımı karşı karşıya getiren ve gol düellosuna sahne olan maçta konuk Ömerlispor sahadan 5-4 galip ayrılarak rakibinin zirve hesaplarını zora soktu.
Kategori: U 17 LİGİ
Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2016
Geçerli Tarih: 27 Haziran 2022, 14:14
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=39005


GOL DÜELLOSU ÖMERLİ’NİN: 5-4

 

U 17 B Ligi 2.Grupta zirve mücadelesi veren Avcılar 1903’e son haftaların flaş ekibi Ömerlispor’dan büyük darbe. İki siyah beyazlı takımı karşı karşıya getiren ve gol düellosuna sahne olan maçta konuk Ömerlispor sahadan 5-4 galip ayrılarak rakibinin zirve hesaplarını zora soktu.

 

Avcılar Atatürk Stadyumunda oynanan maçın ilk yarısın da 3-1 önde kapatan Ömerlispor maçı da 5-4 kazanarak son haftalardaki yükselişine devam etti.

Misafir takıma 3 puanı getiren golleri Hüseyin Sapanca 2, Volkan, İsa ve Tuğrul attı. Avcılar 1903 da Ufuk, Çağlayan, Tarcan ve Halil’le rakip fileleri 4 kez havalandırmasına rağmen gol düellosunda kaybeden taraf oldu.

 Maçın son dakikalarında beraberlik için rakip kalede yoğun bir baskı kuran, son 5 dakikalık bölümü adeta rakip cezaalanı içinde oynayan ev sahibi ekip sonuca gidemedi.

 80 dakika boyunca müthiş bir mücadele ortaya koyan Ömerlispor skoru bulduktan sonra son dakikalarda da üstünlüğünü korumak için adeta Çanakkale Geçilmez’i oynadı.

Taraftarların mükemmel bir mücadeleye tanıklık ettiği maçta iki takım oyuncuları da son düdüğe kadar elinden geleni sahaya koydu.

. Bu sonuçla haftaya ikinci sırada giren Avcılar 1903 22 puanda kalırken, 19 puana yükselen Ömerlispor da gözünü üst sıralara dikti.

Haber: İskender KORDU

 

Haber: İskender KORDU