AVCILARA FABRİKA AYARI!


Açıklama: U 17 Türkiye Şampiyonasında bugün Tekirdağ Grup Merkezinde Çanakkale Kepezle karşı karşıya gelecek olan Avcılar Belediyespor Çorlu Stadında oynanan maç öncesi maç kahvaltısını Avcıların ünlü kafelerinden Fabrikada yaptı.
Kategori: U 17 LİGİ
Eklenme Tarihi: 30 Mart 2017
Geçerli Tarih: 27 Haziran 2022, 15:29
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=40486


AVCILAR’A FABRİKA AYARI!

 

U 17 Türkiye Şampiyonasında bugün Tekirdağ Grup Merkezi’nde Çanakkale Kepez’le karşı karşıya gelecek olan Avcılar Belediyespor Çorlu Stadı’nda oynanan maç öncesi maç kahvaltısını Avcılar’ın ünlü kafelerinden Fabrika’da yaptı.

 

Yönetim kurulunun da tam kadro olarak yer aldığı maç kahvaltısını Fabrika Kafe ortaklarından Mesut Uzun, Munzur Ağcıyan ve Aziz Çakmak birlikte vererek Sarı Siyahlılara terfi maçı öncesi doping yaptı.

 Fabrika Kafe ortakları Çanakkale Kepez maçı öncesi hem oyunculara hem de teknik heyete sıcak bir ev sahipliği yaparken kulüp başkanı Erhan Turan ve yönetim kurulu üyeleri de Fabrika Kafe’ye gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

 Kahvaltı sonrası bir teşekkür konuşması yapan altyapı sorumlusu Cem Ergin Fabrika Kafe ortaklarına verdikleri kahvaltı için takım adına teşekkür etti. Ergin “Avcılar Belediyespor Altyapı Sorumlusu olarak bizlere böyle önemli bir maç öncesi maç kahvaltısı veren Fabrika Kafe’nin değerli ortaklarına takım adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Maç öncesi bize çok büyük bir hava kattılar. Bizler de bugün sahaya çıkıp her zaman olduğu gibi Avcılar armasını en iyi şekilde temsil etmek için terimizin son damlasına kadar sahada savaşacağız.” ifadesini kullandı.

Avcılar Belediyespor Kulüp Başkanı Erhan Turan da bir açıklama yaparak “Takımımıza maç kahvaltısı veren Fabrika Kafe ortaklarından Mesut Uzun kardeşimize, Munzur Ağcıyan kardeşimize ve Aziz Çakmak kardeşimize, ayrıca bizleri burada çok iyi ağırlayarak ilgilenen personele teşekkür ederiz. Bugünkü rakibimiz Çanakkale Kepez. O da kardeş belediyemiz. Centilmence bir maç olmasını diliyoruz. Hak eden de kazansın.” şeklinde konuştu.

Kahvaltıya misafir olarak katılan Avcılar’ın yetiştirdiği tiyatrocu ve oyuncu Gökhan Yavuz da kulübün her zaman yanında olduklarını söyledi. Yavuz “Kulübün her zaman yanındayız. Avcılar Belediyesi’nin hem sanata hem de spora katmış olduğu değerler bugün bir çok başarıyı da beraberinde getirmekte, bugün de genç kardeşlerimiz elde ettikleri başarılarla bizleri gururlandırmaktadırlar. Gençlerimizin bugüne kadar ortaya koymuş olduğu performans da takdire şayan. Avcılarlı olmaktan ve Avcılar’da yaşamaktan her zaman gurur duyuyorum.” dedi.

Fabrika Kafe ortaklarından Mesut Uzun kahvaltı sonrası yaptığı açıklamada eski bir futbolcu olarak Avcılar Belediyespor yönetimiyle, teknik kadrosuyla ve sporcularıyla bir arada olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Uzun “Eski bir futbolcu olarak burada Avcılar Belediyespor yönetim kurulu, teknik kadro ve sporcu kardeşlerimizle bir arada olmaktan dolayı çok büyük bir mutluluk duydum. Takımımıza bu yıl ve gelecek yıllarda başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Fabrika Kafe ortaklarından Munzur Ağcıyan da yaptığı açıklamada “Genç arkadaşlara başarılar diliyoruz. Bu başarıda emeği geçen herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Desteklerimiz hep onlarla birlikte olacak.” diye konuştu.

Fabrika Kafe ortaklarından Aziz Çakmak da bir açıklama yaparak “Ben Avcılar Belediyespor’un geleceğinden ümitliyim. İyi şeyler olacaktır. Her zaman takımın yanındayız.” ifadesini kullandı.

Avcılar Belediyespor’u Fabrika Kafe’deki yemeğinde yalnız bırakmayan Avcılar Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yener Şayir de hareket öncesi sporculara ve teknik heyete başarılar diledi.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU