MURATBEY MUCİZESİ: 3-2


Açıklama: U 11 Minikler Ligi Şenliğinde oynanan maçta Muratbeyspor B.Çekmece Belediyesporu deplasmanda 3-2 mağlup ederek haftanın sonucuna imza attı.
Kategori: U 11 LİGİ
Eklenme Tarihi: 03 Nisan 2017
Geçerli Tarih: 08 Ağustos 2022, 01:13
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=40528


MURATBEY MUCİZESİ: 3-2

 

U 11 Minikler Ligi Şenliği’nde oynanan maçta Muratbeyspor B.Çekmece Belediyespor’u deplasmanda 3-2 mağlup ederek haftanın sonucuna imza attı.

 

 B.Çekmece Ön Sahada oynanan maç büyük bir çekişmeye sahne oldu. Denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen maç iki takım adına da gitti geldi. B.Çekmece Belediyespor 2-2 devam eden maçın son dakikalarında Efe ile penaltı atışını değerlendiremeyerek öne geçme fırsatını kullanamadı.

 Son dakikada ani gelişen Muratbey atağında B.Çekmece Belediyespor ters bir vuruşla topu kendi kalesine gönderince skor konuk takım lehine 3-2 oldu. Kalan sürede başka gol olmayınca galibiyet fırsatı ayağına kadar gelen B.Çekmece Belediyespor kendi kalesine attığı golle sahadan yenik ayrılmak zorunda kaldı.

Muratbey’e galibiyeti getiren diğer golleri Mert Kılıç ve Kaan Aktaş attı. B.Çekmece Belediyespor’un golleri ise Efe ve Kerem’den geldi.