GÜNGÖRENDEN BÜYÜK DARBE: 4-2


Açıklama: İstanbul İlçeler Arası U 14 Karma Turnuvasında gruplarındaki ilk iki maçı kazanan B.Çekmece İlçe Karması ile Güngören İlçe Karması kozlarını Avcılar Atatürk Stadyumunda paylaştı.
Kategori: U 14 LİGİ
Eklenme Tarihi: 09 Temmuz 2017
Geçerli Tarih: 25 Eylül 2022, 05:31
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=41821


GÜNGÖREN’DEN BÜYÜK DARBE: 4-2

 

İstanbul İlçeler Arası U 14 Karma Turnuvasında gruplarındaki ilk iki maçı kazanan B.Çekmece İlçe Karması ile Güngören İlçe Karması kozlarını Avcılar Atatürk Stadyumu’nda paylaştı.

 

 Gruba flaş başlangıç yapan iki takımın gol düellosuna sahne olan maçından gülen taraf 4-2’lik sonuçla Güngören İlçe Karması oldu. Güngören temsilcisi 4. Dakikada Burak’ın golüyle 1-0 yenik duruma düştüğü maçta ilk yarıyı 10. Dakikada penaltıdan Kadir, 19. ve 22. Dakikalarda Oğuzhan’ın golleriyle 3-1 önde kapattı.

B.Çekmece temsilcisi 50. Dakikada Burak’la skoru 3-2’ye getirip umutlanmasına rağmen arkasını getiremedi. Maçta son sözü yine Güngören söyledi.

54. Dakikada İzzet maçın skorunu ilan etti: 4-2. Bu sonuçla üstüste üçüncü maçını da kazanan Güngören ilk iki yolunda önemli bir avantajın sahibi olurken ilk yenilgisini alan B.Çekmece de üçüncü sıraya geriledi.

Haber: İskender KORDU