Y.ESNAFTAN ALTYAPI ATAĞI


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Yeşilova Esnafspor geleceğini garanti altına almak için kolları sıvadı.
Kategori: U 17 LİGİ
Eklenme Tarihi: 01 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 15 Ağustos 2022, 12:09
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46689


Y.ESNAF’TAN ALTYAPI ATAĞI

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Yeşilova Esnafspor geleceğini garanti altına almak için kolları sıvadı.

 

Yeşil Beyazlı yönetim altyapıya verdiği desteği daha da arttırarak imkanlarını altyapı için seferber etmeye başladı. Sezonun ortasında altyapıda göreve başlayan Nedret Patron’un yanısıra altyapıda aynı zamanda A takımı çalıştıran Nihat Aksoy ve Yılmaz Akı’ya da görev veren yönetimin, altyapı teknik heyetine yeni ve tecrübeli bir isim daha kazandırmak için düğmeye bastı.

 Yeşilova Esnafspor Başkan Vekili Salih Yetik yaptığı açıklamada bu sezon altyapıda bütün yaş gruplarında liglere katılmalarına rağmen sahanın tadilatta olması nedeniyle yeterince çalışma şansı bulamadıklarını söyledi.

 Yetik “Bu sezon istediğimiz şekilde antrenman yapamadık. Altyapıda amacımız yarışmacı takımlar kurmak değil Türk futboluna yeni değerler yetiştirip kazandırmaktır. Aynı zamanda A takımın nüvesini de yıllara yayarak altyapıdan çıkan oyuncularla kurmak istiyoruz. Önümüzdeki sezon tesislerin de tamamlanması ve hizmete açılmasıyla birlikte daha iyi çalışma imkanlarına kavuşacağız. Amaç kendi kendine yeten bir kulüp olabilmek.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU