BEYLİKGÜCÜ FUTBOLCU FABRİKASI


Açıklama: Amatör Küme ekiplerinden Beylikgücüspor profesyonel kulüplerin altyapılarına verdiği oyuncularla dikkatleri üzerine çekiyor.
Kategori: U 17 LİGİ
Eklenme Tarihi: 04 Ekim 2018
Geçerli Tarih: 08 Ağustos 2022, 00:27
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48301


BEYLİKGÜCÜ FUTBOLCU FABRİKASI

 

Amatör Küme ekiplerinden Beylikgücüspor profesyonel kulüplerin altyapılarına verdiği oyuncularla dikkatleri üzerine çekiyor.

 

 Kırmızı Siyahlıların şu ana kadar 2 oyuncusunu İstanbulspor’a, 1 oyuncusunu da Karagümrükspor’a verdiği kaydedildi. Her yıl profesyonel kulüplerin altyapılarına bir çok oyuncu kazandıran Beylikgücüspor’da forma giyen oyunculardan 2005 doğumlu Esat Emirhan Öztürk ve Mehmet Kalkan’ın İstanbulspor’a, 2000 doğumlu Kadir Altunkaynak’ın da Karagümrükspor’a transfer olduğu kaydedildi. Beylikgücüspor altyapısında forma giyen bir çok oyuncunun da profesyonel kulüplerin kıskacında olduğu elimize ulaşan duyumlar arasında.

Beylikgücüspor Altyapı Antrenörü Altuğ Canhoroz altyapıda temel düşüncelerinin oyunculara önce iyi ve doğru insan olmayı öğrettiklerini doğru sporcu kişiliğini kazandırmaya çalıştıklarını söyledi. Canhoroz “Temel hedefimiz iyi  ve doğru insan yetiştirebilmek. U 17 Yaş grubumuzda da genellikle 2003 ve 2004 doğumlu sporcularımızı kullanıyoruz. Skor kaygımız yok.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU