K.ÇEKMECE ÇANAKKALE YOLCUSU


Açıklama: U 19 Liginde grubunda şampiyon olduktan sonra eleme maçında da Beykoz 1908i geçerek Türkiye Şampiyonasında oynamaya hak kazanan K.Çekmecespor, finaller öncesi 3 günlük kamp için 30 kişilik kafileyle Çanakkaleye hareket etti.
Kategori: U 19 LİGİ 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2019
Geçerli Tarih: 19 Ocak 2020, 03:12
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50864


K.ÇEKMECE ÇANAKKALE YOLCUSU

 

U 19 Liginde grubunda şampiyon olduktan sonra eleme maçında da Beykoz 1908’i geçerek Türkiye Şampiyonasında oynamaya hak kazanan K.Çekmecespor, finaller öncesi 3 günlük kamp için 30 kişilik kafileyle Çanakkale’ye hareket etti.

 

K.Çekmece Belediyesi tarafından tahsis edilen araçla öğleden sonra yolculuk için tesislerden hareket eden Yeşil Beyazlı kafileye futbol şube  sorumlusu Hüseyin Gülgönül ile teknik direktör Cemil Gülgönül’ün başkanlık yaptığı kaydedildi.

Çanakkale’de Kolin Otel’de konaklayacak olan K.Çekmecespor’un cumartesi günü son çalışmasını yaptıktan sonra İstanbul’a  dönüş yapacağı ifade edildi.

Bu  arada K.Çekmecespor kafilesinin hareket saatinden önce kulüp başkanı  Ahmet Kurşun’u  da ziyaret ettiği belirtildi. Ziyaretten memnun kalan Kurşun’un da oyunculara kamp sonrası Türkiye finallerini oynayacakları Kocaeli Grup Merkezi için de başarılar dilediği belirtildi.

Haber: İskender KORDU