TOPCUOLDAN ORMANLIYA İFTAR


Açıklama: Amatör 2.Küme 3.Grupta 1.Amatör Kümeye yükselmek için geri sayıma geçen Ormanlıspor takımın ana sponsoru Katsan Gıda Temsilcisi Erkan Topcuolun verdiği iftar yemeğinde biraraya geldi.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019
Geçerli Tarih: 14 Ekim 2019, 22:21
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50997


TOPCUOL’DAN ORMANLI’YA İFTAR

 IMG-5564-Kopya

Amatör 2.Küme 3.Grupta 1.Amatör Kümeye yükselmek için  geri sayıma  geçen Ormanlıspor takımın ana sponsoru Katsan Gıda Temsilcisi Erkan Topcuol’un  verdiği iftar yemeğinde biraraya geldi.

 IMG-5589

IMG-5580

Beylikdüzü’nde Ofelia Restaurant’ta verilen iftar yemeğine Ormanlıspor Kulüp Başkanı Kerem Beceren, teknik direktör Ali Gürdal Genç ve futbolcular tam kadro halinde katılırken Katsan  Gıda Fabrika  Gümrük  Sorumlusu  Ahmet Şimşir de iftara eşlik etti.

IMG-5578

Ormanlıspor Kulüp Başkanı Kerem Beceren Katsan Gıda’nın  yıllardan beri kendilerinin  en büyük destekçisi olduğunu söyledi. Beceren “Futbola başladığım  dönemden bugüne kadar Katsan Gıda her zaman maddi ve manevi olarak yanımızda oldu. Kendilerine sizlerin aracılığıyla bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemediler. Her daim yanımızda oldular.”  Şeklinde konuştu.

IMG-5588

Katsan Gıda Temsilcisi Erkan Topcuol Ormanlı’nın kendi köyü ve anavatanı olduğunu söyledi. Topcuol “Ormanlı  benim köyüm, anavatanım. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da herşeyimle  destek olacağım. Sonuna kadar Ormanlıspor’un yanındayız.”  Diye konuştu.

IMG-5583

Katsan  Gıda Fabrika  Gümrük  Sorumlusu  Ahmet Şimşir de elde edilen başarıda başta kulüp başkanı Kerem Beceren  olmak üzere emeği geçen tüm futbolcuları ve teknik heyeti kutladığını söyledi. Şimşir “Kıymetli  büyüğümüz Erkan ağabeyin talimatı  ile biz  de üzerimize düşeni yaptık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Haber: İskender KORDU